ندای البرز
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۰۰ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25666
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
 •   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سرهنگ حیدری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در مراسم غباروبی و عطرافشانی گلزار شهدا شهر الوند که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد اظهار داشت : شهدا به ما احتیاجی ندارند بلکه ما هستیم به شفاعت شهدا احتیاج داریم و ما مسئولین باید شهدا را الگوی خود قرار دهیم و اگر شهدا را الگوی خود قرار بگیریم خیلی از مشکلاتی که در حال حاضر داریم رفع خواهد شد .

  وی در ادامه افزود : شهدا در همه عرصه ها راه درست را به ما نشان داده اند و اگر امروز اقتدار و عزت داریم همه به برکت خون شهدا است .

  وی اذعان داشت : اکثر وصیت نامه های شهدا به ما گفته اند که امام را تنها نگذاریم و ولایت پذیری وصیت مشترک تمام شهدا بوده است و احساس مسئولیت دیگر وضایف ما است که باید از شهدا یاد بگیریم ، شهدا فکرشان فقط خدمت به مردم بود ولی امروز یکسری برای این که به مقامی برسند دست به هرکاری می زنند .

  این مسئول افزود : اگر امروز هر مسئولی در هر سمتی که دارد احساس مسئولیت کند و خدمات را به مردم درست ارائه دهد خیلی از مشکلات حل خواهد شد .

  وی با بیان این که از شهدا باید ساده زیستی و زندگی به سبک اسلامی یاد بگیریم گفت : امروز متاسفانه ما گرفتار زندگی غربگرایانه و اشرافی شده ایم و همین اشرافی گری باعث اختلاس ها شده است ، اگر زندگی ساده ای داشته باشیم قطعا آلوده به خیلی از گناه ها نخواهیم شد .

  سرهنگ حیدری بیان داشت : ما در دوره های مختلف حکومت قسمتی از این سرزمین عزیزمان را از دست دادیم و با قرارداد های ننگین باعث شدیم قسمتی از کشورمان را از دست بدهیم ولی در هشت سال دفاع مقدس شهدای ما شجاعانه ایستادند و یک وجب از خاک جمهوری اسلامی را به دشمن ندادیم . امروز اگر امنیت داریم آسایش داریم همه را مدیون خون پاک شهدا هستیم .

  وی در پایان افزود : کسانی هستند که با هدایت های استکبار و منافقین در داخل کشور در اغتشاشان حضور پیدا می کنند و هدفشان ضربه زدن به جمهوری اسلامی است .

   

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">