ندای البرز
پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۳ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6953
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۷
 •   
  برای شرکت در مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان جهان،
  ووشوکار جوان استان قزوین به همراه تیم ووشوی جوانان کشور عازم مسابقات قهرمانی جهان شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان جهان در حالی از ۱۰ روز دیگر به میزبانی چین آغاز می‌شود که آرمین افراز ووشوکار شایسته استان قزوین هم به همراه سایر ملی‌پوشان و کادر فنی تهران را به مقصد چین محل برگزاری این رقابت‌ها ترک کرده است.

  افراز در حالی به همراه تیم ملی راهی چین شد که نخستین حضور خود را در رقابت‌های جهانی تجربه می‌کند و از این نظر می‌توان اذعان کرد که این مسابقات می‌تواند یکی از مهم‌ترین رویدادهای تاریخی برای این ورزشکار جوان و آینده‌دار استان تلقی شود.

  این ورزشکار الوندی که از سال گذشته با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور رفته رفته نام خود را  بر سر زبان‌ها انداخت، در جریان رقابت‌های انتخابی تیم ملی هم نمایش خوبی را از خود نشان داد و توانست با برتری مقابل رقبا نظر و اعتماد کادر فنی را به توانایی‌های خود جلب کند.

  علی تنباکوساز رئیس هیئت ووشوی استان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به حضور آرمین افراز ووشوکار جوان استان به همراه تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان اظهار کرد: جای خوشحالی است که امسال هم استان قزوین در جمع ملی‌پوشان تیم ملی در مسابقات معتبری همچون پیکارهای قهرمانی جهان دارای نماینده است.

  وی با اشاره به اینکه این ووشوکار در بخش ساندا و در وزن ۶۰ کیلوگرم نخستین مسابقه جهانی خود را تجربه می‌کند، اظهار امیدواری کرد که این ورزشکار بتواند با کسب مدال استان قزوین را صاحب دومین مدال طلای جهانی در تاریخ این رشته ورزشی کند.

  تنباکوساز با اشاره به اینکه دو سال قبل هم محسن شهبازی ووشوکار ارزنده استان با کسب مدال طلای رقابت‌های ووشوی قهرمانی جهان تاریخ‌ساز شد، افزود: شهبازی دو سال قبل در جریان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان که به میزبانی کشور ترکیه برگزار شد، نخستین مدال طلای تاریخ این رشته ورزشی در سطح جهان را برای استان به ارمغان آورد.

  رئیس هیئت ووشوی استان قزوین مدال ارزشمند طلای محسن شهبازی را اتفاقی خوب در این رشته ورزشی دانست و گفت: خوشبختانه رشته ورزشی ووشو در میان نوجوانان و جوانان استان رشد و جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و حضور آرمین افراز در رده سنی جوانان به همراه تیم ملی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان به خوبی گواهی بر این مسئله است.

  گفتنی است، مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان جهان از ۲۵ مرداد ماه به مدت سه روز در کشور چین برگزار می‌شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">