ندای البرز
شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۱۶ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 22881
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  فرماندار شهرستان البرز با اشاره به اینکه پاسخ سپاه به اقدامات تروریستی توانست ضربه‌ی مهلکی به دشمنان بزند، گفت: این کم‌ترین اقدامی بود که انجام شد و قطعا اگر زمانی احساس خطر شود با پاسخ کوبنده‌ی ملت ایران همراه خواهند بود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز رضا عسگری فرماندار البرز در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: مردم قدرشناس و ولایت‌مدار شهرستان البرز امروز با حضور باشکوه همانند سال‌های گذشته ثابت کردند که با پشتیبان ولایت فقیه هستند و از کشور و نظام خود دفاع خواهند کرد.

  وی افزود: مردم با حضور خود مشکلات تفرقه افکنانه‌ای که در جهان اسلام توسط برخی از دولت‌های به ظاهر اسلامی اتفاق می‌افتد و سبب تفرقه در صفوف جامعه‌ی اسلامی می‌شود را محکوم کردند.

  عسگری خاطرنشان کرد: مردم در همه‌ی برهه‌های زمانی پیشروی مسئولان بودند و این مسئولان هستند که با تبعیت از مردم و همراهی آن‌ها در مراسم مختلف حضور پیدا می‌کنند.

  عسگری اضافه کرد: امروز همه‌ی مسئولان در سطح شهرستان البرز وظیفه‌ی خود دانستند تا در کنار مردم به همراهی با آن‌ها بپردازند چرا که مسئولان هیچ‌گاه خود را جدای از مردم نمی‌دانند و با حضور خود در کنار مردم به این مسئله تحقق می‌بخشند.

  فرماندار ادامه داد: در راهپیمایی روز قدس شاهد حضور اقشار و جریانات سیاسی مختلف  مردم بوده ایم و اقشار مختلف مردم از همه ی مناطق مختلف شهرستان حضور پیدا کردند که نتیجه ی این حضور راهپیمایی پرشور و با حضور انبوه مردم بود.

  وی با اشاره به اینکه داعش و دشمنان نظام همیشه از حضور پرشور مردم سیلی خورده‌اند، گفت: مردم در برهه‌های زمانی حساس همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده‌اند و در دوره‌های مختلف توانسته‌اند با حضور خود سیلی محکمی به دشمن زنند.

  عسگری تأکید کرد: کشور و رزمندگان ما در منطقه به‌عنوان خط مقدم مبارزه با تروریسم هستند و رزمندگان کشور با حضور در جبهه‌های مبارزه با استکبار در دیگر کشورها این هدف را به جهانیان نشان دادند.

  فرماندار اعلام کرد: حرکتی که سپاه پاسداران در جواب اقدام تروریستی که در تهران اتفاق افتاد پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان نظام و داعش بود و نشان داد که نیروهای نظامی و انتظامی ما همیشه در صحنه حضور خواهند داشت.

  وی تاکید کرد: اقتداری که در سربازان گمنام، نیروی انتظامی سپاه پاسداران و مرزبانان وجود داشت نشان داد آن‌ها توانسته‌اند اقدامات نیروهای تروریستی را در نطفه خفه کنند.

  عسگری یاد آور شد: پاسخ سپاه به اقدامات تروریستی توانست ضربه‌ی مهلکی به دشمنان بزند که البته این کمترین اقدامی بود که انجام شد و قطعاً اگر زمانی احساس خطر شود و یا کسی نگاه سوئی به هر نقطه‌ای ازکشور داشته باشد با پاسخ کوبنده‌ی ایران مواجه خواهد شد.

  وی اضافه کرد: پاسخ قدرتمند سپاه برای دوست‌داران نظام باعث شادی و خوشحالی شد و قطعاً برای دشمنان نظام نگران‌کننده بود و امیدواریم با این پاسخ دشمنان نظام به درک واصل شوند.

  فرماندار در پایان گفت: ما هیچ گاه نخواهیم گذاشت به کشور، جامعه‌ی اسلامی، مردم شیعه و ملت مظلوم ظلم شود و به مبارزه با استکبار و استعمار جهانی خواهیم پرداخت و از مردم و کشورهایی که در این راستا قرار دارند حمایت خواهیم کرد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">