ندای البرز
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۹ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24564
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
 •   
  بخشدار مرکزی شهرستان البرز:
  ۳مولفه اصلی اعتیاد؛ پایین آمدن سن اعتیاد،تغییر الگوی مصرف مواد از سنتی به صنعتی و گرایش بانوان و تغییر جنسیت مصرف کنندگان از مذکر به مونث ،خواستار همراهی و همگامی همه اقشار جامعه در جهت مبارزه با این پدیده شوم است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛
  جلسه شورای اداری بخش مرکزی البرز با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،دادستان شهرستان البرز در محل سالن اجتماعات بخشداری مرکزی این شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم با تجلیل و اهدای لوح از خانواده شهید علی اکبر بهرامی از شهدا نیروی انتظامی تقدیر به عمل آمد.

  “ربیعی” بخشدار مرکزی در این جلسه اظهار کرد : مواد مخدر یکی از عمده ترین معضلات جوامع بوده که بسیار خطرناک و خانمان سوز است.

  ربیعی با بیان اینکه مبارزه تنها راه مهار اعتیاد در جامعه نیست بلکه پیشگیری از اعتیاد از مهم ترین برنامه ها در این حوزه است که با مشارکت آحاد جامعه عملی خواهد شد،تصریح کرد: بسیاری از معتادان ناخواسته گرفتار این بلای خانمان سوز شده اند که این امر اهمیت آموزش و نقش خانواده ها در پیشگیری و کاهش این معضل بزرگ را پررنگ تر می کند.

  وی افزود: مواد مخدر در کنار دیگر بحران ها از جمله فقر ،نابودی محیط زیست و دیگر تهدیدات به عنوان بحران هزاره سوم مطرح است.

  وی اشاره کرد: اعتیاد به مواد مخدر نه تنها آسیب به فرد معتاد وارد می کنند بلکه اعتیاد آسیب های فراوان بر خانواده،اقتصاد خانواده و امنیت جامعه نیز وارد می کند.

  در پایان ربیعی با اشاره به ۳مولفه اصلی اعتیاد؛ پایین آمدن سن اعتیاد،تغییر الگوی مصرف مواد از سنتی به صنعتی و گرایش بانوان و تغییر جنسیت مصرف کنندگان از مذکر به مونث ،خواستار همراهی و همگامی همه اقشار جامعه در جهت مبارزه با این پدیده شوم شد.
  انتهای پیام /

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">