ندای البرز
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۸ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24711
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
 •   
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان البرز:
  پتو و کنسروجات و آب معدنی از ضروریات کمک‌های غیر نقدی زلزله‌زدگان کرمانشاه است و مردم شهرستان البرز در صورت تمایل اهدای کمک غیر نقدی،صرفا پتو و کنسروجات و آب معدنی به هلال احمر تحویل بدهند.

  ابوالقاسم نبوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به حادثه زلزله دلخراشی که استان‌های غربی کشور را لرزاند اظهار کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان البرز و استان قزوین ۶۰ نفر نیروی انسانی همراه با امکانات مورد نیاز برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه به این استان اعزام کرده است.
  وی افزود: از صبح امروز در سطح شهر الوند چادر جمعیت هلال احمر و صندوق کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه در فلکه لاله مستقر شده است تا مردم فهیم این شهر بتوانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به مردم زلزله‌زده کرمانشاه انجام بدهند.
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان البرز با اشاره به کمک‌های مردمی و نیازهای مردم زلزله زده کرمانشاه عنوان کرد: کمک‌های نقدی مردم در اولویت قرار دارد و بعد از آن پتوهای نو، آب معدنی، کنسروجات و چادر از اولویت‌های مهم و مورد نیاز زلزله‌زدگان کرمانشاه است.
  این مسئول اضافه کرد: تحویل قرص و دارو از مردم توسط جمعیت هلال احمر شهرستان البرز ممنوع بوده و به هیچ عنوان این ارقام کالای کمکی توسط جمعیت هلال احمر تحویل گرفته نمی‌شود.
  رئیس هلال‌احمر شهرستان البرز ادامه داد: جمعیت هلال احمر شهرستان البرز ۵ نفر نیروی انسانی همراه با امکانات برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اعزام کرده است.
  وی با اشاره به اینکه مردم به شایعات توجهی نداشته باشند، یادآور شد: مردم کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به جمعیت هلال احمر تحویل بدهند.
  نبوی بیان کرد: مردم نوع دوست شهرستان البرز کمک‌های نقدی خود را جهت یاری هم‌وطنان زلزله زده در استان‌های غربی کشور را می‌توانند به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نرد بانک‌های ملی، ملت، صادرات، رفاه، مسکن، دی، تجارت، سپه، پارسیان، شهر آینده و رسالت واریز کنند.
  وی ادامه داد: مردم شهرستان البرز می‌توانند علاوه بر واریز کمک‌های نقدی خود به شماره حساب اعلام شده، مبالغ نقدی خود را جهت کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه از طریق ۷۰۲۰۷۰(ارز)۸۰۰۳۰۰( ارزی یورو) بانک ملی و یا ۱۴۰۴۴۴۰(ارز) دلار بانک ملت و کدهای*۷۴۱*۳**۱۱۲# و ۷۲۴* برای پرداخت آسان و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ اقدام کنند.
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان البرز با اشاره به کمک‌های غیر نقدی مردم زلزله‌زده کرمانشاه تأکید کرد: پتو و کنسروجات و آب معدنی از ضروریات کمک‌های غیر نقدی زلزله‌زدگان کرمانشاه است و مردم شهرستان البرز در صورت تمایل اهدای کمک غیر نقدی، صرفا پتو و کنسروجات و آب معدنی به هلال احمر تحویل بدهند.
  وی در پایان از مردم شهرستان البرز درخواست کرد: جهت حفظ کرامت انسانی از غیر مستعمل بودن پتوها و تاریخ‌دار بودن کنسروها مطمئن باشند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">