ندای البرز
شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۵۳ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18085
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
 •   
  تکرار حادثه ناگوار برخورد با قطار در شهرستان البرز
  مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین از فوت پدر و فرزند 6 ساله‌اش در حادثه برخورد با قطار خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، پیمان نامدار مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین با اشاره حادثه برخورد پدر و فرزند با قطار گفت: این حادثه پیش از ظهر امروز(جمعه) در حوالی شهر محمدیه رخ داده است.

  وی افزود: در ساعت ۱۱ و ۵۷ دقیقه پیش از ظهر امروز گزارشی مبنی بر برخورد قطار با دو عابر در شهر محمدیه به مرکز ارتباطات فوریت‌های پزشکی این شهر اعلام شد.

  مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین عنوان کرد: نیروهای امدادی مرکز ارتباطات فوریت‌های پزشکی شهر محمدیه بلافاصله بعد از آگاهی یافتن از حادثه در محل حضور داشته و خدمات لازم را ارائه دادند.

  نامدار اظهار داشت: برخورد دو عابر پیاده (مرد ۳۵ ساله و دختر ۶ ساله) در روبه‌روی جاده قدیم شهر محمدیه در مسیر تردد قطار رخ داد که این برخورد به دلیل نامعلوم منجر به مرگ پدر و فرزند شده است.

  این مسؤول با بیان اینکه دلیل برخورد پدر و دختر با قطار به صورت نامعلوم و نامشخص است خاطرنشان کرد: با وجود رسیدن به موقع نیروهای امدادی در صحنه حادثه جسم هر دو نفر از پدر و فرزند به صورت کامل متلاشی شده و علایم حیاتی در آن‌ها مشاهده نشد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">