ندای البرز
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۶ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10056
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۸
 •   
  فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر برخورد قاطع با متخلفان:
  فرمانده نیروی انتظامی گفت: این امکان‌پذیر نیست که خودرویی که آلودگی صوتی داشته یا دور دور کرده یا سرنشینان آن کشف حجاب کرده‌اند، از کنار افسر پلیس بگذرد و آنها هیچ برخوردی نکنند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سردار حسین اشتری در همایش فصلی رؤسای پلیس راهور با تأکید بر ضرورت برخورد با هنجارشکنی اظهار داشت: برخورد با هنجارشکنی یکی از مسئولیت‌های اصلی ماست و مواردی همچون آلودگی صوتی و کشف حجاب در خودروها از جمله جرایم مشهود است که پلیس طبق وظیفه ذاتی خود موظف به برخورد با آنهاست.

  وی ادامه داد: این امکان‌پذیر نیست که خودرویی که آلودگی صوتی داشته یا دور دور کرده یا سرنشینان آن کشف حجاب کرده‌اند، از کنار افسر پلیس بگذرند و هیچ برخوردی نکند.

  اشتری خطاب به رؤسای پلیس راهور سراسر کشور دستور داد حتماً در مواجهه با چنین مواردی اقدام به توقیف خودروی متخلفان کنند و ادامه داد: باید توجه داشته باشید در صورتی که امکان توقیف این خودروها وجود نداشته باشد، باید حتماً پلاک آنها ثبت و نهایتاً پس از ۲۴ ساعت خودروی متخلفان توقیف و روانه پارکینگ شود.

  فرمانده ناجا تأکید کرد: ما تنها موظف به تذکر برای بستن کمربند ایمنی یا عبور از چراغ قرمز نیستیم، بلکه باید با این هنجارشکنی‌ها نیز برخورد قاطعی داشته باشیم.

  اشتری خاطرنشان کرد: برای ما خودروی پراید و پورشه فرقی ندارد و درصدد هستیم یقه متخلفان را گرفته، قاطعانه با کسانی  که امنیت روانی خانواده‌ها را به‌هم می‌زنند، برخورد کنیم.

  اشتری همچنین در جمع خبرنگاران با اشاره به وظیفه پلیس در برخورد با هنجارشکنان، با تأکید بر رعایت شئونات توسط ۹۵درصد مردم کشور خاطرنشان کرد: مأموران ما موظف هستند در مواجهه با هنجارشکنی برخی از رانندگان، حتماً با رعایت ادب و احترام اقدام به جریمه کردن آنها کنند.

  وی اضافه کرد:‌ تخلفات رانندگان در قانون تصریح شده است و پلیس در وهله اول اقدام به جریمه توسط پلیس راهور می‌کند و در صورت اصرار و تکرار این هنجارشکنی، متخلفان به پلیس امنیت معرفی می‌شوند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">