ندای البرز
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۹:۵۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16468
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵
 •   
  فرماندار شهرستان البرز خبرداد؛
  فرماندار شهرستان البرز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان از پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش با شرایط ویژه به واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرستان البرز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رضا عسگری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان البرز در حوزه صنعت که با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، امام جمعه الوند، نمایندگان بانک‌های عامل و تشکل‌های صنفی و صنعتی استان در فرمانداری البرز برگزار شد، ضمن تاکید بر ضرورت اجرای دقیق مصوبات و آئین نامه‌های دولت گفت: هر آنچه که برای اجراء سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و خودکفایی اقتصادی لازم است باید از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

  عسگری با اشاره به برخی مشکلات پیش‌روی واحدهای صنعتی موجود در شهرستان البرز افزود: تامین سرمایه درگردش و کمبود نقدینگی از مشکلات اصلی واحدهای تولیدی محسوب می‌شود که با وجود رکود بازار و در صورت عدم وجود بازار فروش تشدید خواهد شد.

  عسگری اضافه کرد: با توجه به آسیب‌شناسی صورت گرفته و بررسی مشکلات این واحدها مقرر شده تا در اعطاء تسهیلات به واحدهای زیر ۵۰ نفر کارگر ۱ میلیارد تومان، به واحدهای تا ۱۰۰ نفر کارگر ۲ میلیارد تومان و به واحدهای نیمه تمام ۳ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش با شرایط ویژه پرداخت شود .

  فرماندار شهرستان البرز در خاتمه اظهارداشت: امیدوارم با تلاشهای مجدانه دولت و مسئولین استان، مشکل واحدهای صنعتی که با مسائل و محدودیت‌هایی مواجه هستند در جهت بکارگیری نیروی کار و با در نظر گرفتن مشکل معوقات بانکی، مشکلات بیمه‌ای و مالیاتی مرتفع شود تا بتوانند در مسیری حرکت کنند که شاهد تحقق و اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی، افزایش تولید، ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکلات اقتصادی و رونق اقتصاد خود محور در کشور باشیم .

  منبع: روابط عمومی فرمانداری البرز

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">