ندای البرز
یکشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۲۰ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23576
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
 •   
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد:
  با همکاری سازمان دادگستری شهرستان البرز، بالغ بر ۱۲میلیارد تومان از مطالبات کارگری واحد‌های صنعتی البرز پرداخت شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، رضا عسگری در مراسم تودیع و معارفه رییس دادگستری شهرستان البرز که ظهر دیروز در سالن اجتماعات شهید آوینی شهر الوند برگزار شد، اظهار کرد: امنیت موجود در سطح جامعه را مرهون تلاش تمام قوا به ویژه قوه قضائیه هستیم.
  وی بیان کرد: اگر همکاری و همدلی ارگان‌ها و سازمان‌ها در کشور نباشد به طور یقین امورات جامعه را نمی‌توان پیش برد.
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: در عرصه‌های مختلف هر کجا که به کمک دادگستری شهرستان البرز نیاز بوده، این سازمان به کمک مسئولان شهرستان آمده است.
  این مسئول ادامه داد: امروزه جامعه در مسیری قرار دارد که لازم است توجه ویژه‌ای به آسیب‌های اجتماعی شود.
  عسگری خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های دو سال گذشته در سطح شهرستان البرز کاهش آسیب‌های اجتماعی و توجه به مهار این آسیب‌ها است.
  وی ادامه ‌داد: نقش دادگستری شهرستان البرز در اجرائیه ‌هایی که برای واحد‌های صنعتی صادر می‌شد نقش به سزایی بود به طوری که اگر همکاری رییس دادگستری شهرستان البرز نبود وضعیت واحد‌های صنعتی البرز بحرانی‌ترمی‌شد.
  فرماندار شهرستان البرز اضافه کرد: از یک طرف احقاق مطالبات کارگری و اجراییه‌هایی که طلبکاران واحد‌های صنعتی از این کارخانه‌ها داشتند و از طرف دیگر حفظ اموال واحد‌های صنعتی که سرمایه‌های کارخانجات به شمار می‌رفت مدیریتی مدبرانه در دستگاه قضایی شهرستان البرز را می‌طلبید.
  این مسئول بیان کرد: با مدیریت مدبرانه و همدلی رییس دادگستری شهرستان البرز علاوه بر پرداخت حق و حقوق کارگران و طلبکاران واحد‌های صنعتی و با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده سرمایه‌های صنعتی کارخانجات نیز حفظ شد.
  عسگری افزود: با همکاری سازمان دادگستری شهرستان البرز، بالغ بر ۱۲میلیارد تومان از مطالبات کارگری واحد‌های صنعتی البرز پرداخت شد.
  وی یادآور شد: در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ نزدیک به ۳۰درصد کاهش ورودی اجرایی در حوزه مطالبات کارگری داشته‌ایم.
  گفتنی است در این مراسم که با حضور مسئولان قضایی استان قزوین و مسئولان شهرستان البرز برگزار شد، رسول اصانلو تودیع و ابوالفضل محبی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان البرز معرفی شد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">