ندای البرز
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۸ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11007
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
 •   
  پس از اقامه نماز جمعه صورت گرفت،
  ندای خروش انقلابی مردم شهرستان البرز در محکومیت و اعتراض به اعدام رهبر برجستۀ شیعیان عربستان آیت‌الله نمر، با شعار «مرگ بر آل سعود» طنین انداز شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی مردم شهرسان البرز در محکومیت و اعتراض به اعدام رهبر برجستۀ شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر به دستان ناپاک رژیم منفور آل سعود، پس از اقامۀ نماز جمعۀ این هفته برگزار شد.

  به دنبال جنایت بزرگ آل سعود، در به شهادت رساندن عالم مؤمن و مظلوم، آیت الله شیخ نمر باقر النمر  و در ادامۀ اعتراضات گستردۀ اقشار مردم و اصناف و گروه های مختلف مردمی در هفته جاری ، مردم شهرستان البرز؛ ضمن محکومیت مجدد  اعدام ددمنشانۀ شیخ شهید عربستان  (آیت الله شیخ نمر باقر النمر)  به دستان تا مرفق غرق در خون رژیم کودک کش آل سعود، درمراسم تظاهرات سراسری جمعه ، اعتراض و خشم انقلابی و نفرت و انزجار خود را از آل سعود و اعدام نا بحق شیخ نمر اعلام کرده  و  ” مرگ آل سعود ”  را فریاد زنند.

  در این راهپیمایی که با حضور اقشار مختلف مردم شهرهای محمدیّه و الوند برگزار شد، تظاهرکنندگان با سردادن شعارهای «شیخ نمر فدایی قرآن است؛ شهید دین زنده و جاویدان است»، «شیخ نمر رهرو عترت بُود، شهید جاوید ولایت بُود»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» جنایات آل سعود و سردمداران حامی آن را محکوم کردند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">