ندای البرز
پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۹:۴۵ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18362
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
 •   
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری شهرستان البرز عنوان کرد:
  نماینده هیأت دولت در شهرستان البرز ابراز داشت: در دیدار با برخی صاحبان صنایع در شهرصنعتی البرز بسیار لذت بردم از اینکه مدیران کارخانجات از شرایط جدید راضی هستند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، شب گذشته شورای اداری شهرستان البرز مزین به نام شهید رضا اکبری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  در این جلسه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سخنانی عنوان کرد:  باعنایات خداوند متعال، هدایت مقام معظم رهبری، ایستادگی مردم  و اقتدار نیروهای مسلح در تأمین امنیت داخلی؛ دولت توانست مسائل خارجی را با اتکاء به همدلی وهمراهی مرتفع کند.

  ایران لنگرگاه امنیت در منطقه است

  واعظی ادامه داد: ۳ سال پیش مشکلات بسیاری در ارتباط با کشورهای اسلامی، اروپا و همسایگان داشتیم، اما امروز شرایط در خارج تغییر کرده است.

  وی عنوان کرد: اگر روزی به برهم‌زدن  نظم منطقه و دنیا متهم می‌شدیم و ما را به عنوان حامی گروه‌های تروریستی می‌شناختند، امروز شرایط تغییر کرده و ایران جزیی از راه حل برطرف کردن مشکل تروریست تکفیری و داعش بوده و لنگرگاه امنیت در منطقه است.

  آقای روحانی خارج از برنامه وقت ملاقات می‌دهند

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان داشت: امروز سرمایه بزرگی را در روابط خارجی داریم  بصورتی که آقای روحانی در سفر خود به نیویورک ضمن داشتن سخنرانی و جلسات فراوان، فرصت کافی برای دیدار با سران مشتاق دیگر کشورها ندارند  و به افرادی همچون رییس جمهور فرانسه خارج از برنامه وقت ملاقات می‌دهند.

  نماینده هیأت دولت در شهرستان البرز اضافه کرد: اعتباز هیچ رییس جمهوری به شخص خودش نیست، بلکه به نظام و همبستگی داخل کشور وابسته است.

  IMG_3210

  پس از برجام تمامی تحریم‌ها برداشته شده است

  دکترواعظی با اشاره به اینکه پس از برجام تمامی تحریم‌ها برداشته شده است اظهارداشت:  برخی مشکلات موجود در سیستم بانکی به تدریج رفع خواهد شد و هماهنگونه که تحریم‌ها یکباره وضع نشدند به مرور زمان مرتفع می‌شوند.

  عضو عالی هیأت دولت تدبیر و امید خاطرنشان‌کرد: فضای پس از برجام بسیار امیدآفرین است و درب ورود  به بازارهای بین‌المللی برای صادرات کالاهای ایرانی باز شده است.

  تورم  به ۸/۷ دهم درصد کاهش یافته است

  این مقام مسؤول با بیان اینکه روابط خارجی ما قطعاً به سود منافع ملی خواهد بود ابراز داشت: شرایط اقتصادی به سرعت در حال تغییر است بصورتی که تورم ۱۴ درصدی سال ۹۴ به ۸/۷ دهم درصد کاهش یافته است.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: زمانی که ما دولت را تحویل گرفتیم  تورم حدود ۴۰ درصد و رشد منفی اقتصاد بیش از ۶درصد بود، اما امسال رشد صنعتی به بیش از ۸ و رشد کشاورزی به مثبت ۴درصد رسیده است.

  دولت به اقتصاد مقاومتی هیچگونه نگاه تبلیغاتی ندارد

  وی با اشاره به اینکه هدفگذاری دولت در سال اقتصادی مقاومتی رسیدن به رشد ۵درصدی است یادآور شد:  دولت به اقتصاد مقاومتی هیچگونه نگاه تبلیغاتی ندارد و معتقد است که اقتصاد مقامتی  نسخه راهگشای کشور است.

  واعظی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: دولت بسیار فربه‌ای داریم که باید چابک شود تا بتواند از مسائل تصدی‌گری خارج شده و فقط به سیاست‌گذاری، هدایت، نظارت و حمایت بپردازد.

  واعظی

  مدیران کارخانجات از شرایط جدید راضی هستند

  نماینده هیأت دولت در شهرستان البرز ابراز داشت: در دیدار با برخی صاحبان صنایع در شهرصنعتی البرز بسیار لذت بردم از اینکه مدیران کارخانجات از شرایط جدید راضی هستند.

  عضو عالی هیأت دولت تدبیر و امید یادآور شد: مقداری طول خواهد کشید که تلاش‌های دولت در موضوع اقتصاد به عدد و رقم ترجمه بشود و می‌دانیم که مشکلات مردم با بیان آمار مرتفع نمی‌شوند، اما ایجاد اشتغال و رفع مشکلات معیشتی کار بسیار مشکلی است که به همبستگی ملی نیاز دارد.

  رییس جمهور علاقه‌ای به ورود به بازی‌های سیاسی ندارند

  واعظی ادامه داد: کشور بزرگی داریم که با جمعیت زیاد خود دارای مشکلات بسیاری است، اما دولت در طی یکسال گذشته تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات بکار بسته است.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد:  هرچند بعضی مدت‌ها است که وارد کارهای تبلیغاتی شده اند، اما شخص رییس جمهور علاقه‌ای به ورود دولت در مسائل حاشیه‌ای و بازی‌های سیاسی ندارد.

  این مقام عالی دولت بیان داشت: مردم فهمیده‌ای داریم که به تبلیغات توجه نمی‌کنند و اگر احساس کنند که  به آنها خدمت می‌شود به خادمان خود عشق خواهند ورزید.

  مشکلات در نامه‌های جداگانه‌ای به بنده ارسال شود

  واعظی در ادامه سخنان خود گفت: تجربه ۳۷ ساله بنده نشان داده که هرجا کار برای خداوند و بدون وابستگی‌های سیاسی و جناحی انجام شود قطعاً خداوند عنایات خاص خود را به آن مجموعه عطاء خواهد کرد.

  وی با اشاره به مشکلات بیان شده توسط شهرداران و فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: ما حق  را به شما می‌دهیم  و دوست داریم که در ملاقات بعدی به علت عدم رفع مشکلات بدهکار شما نباشیم، اما گرفتاری‌ها زیاد است و باید این مشکلات در نامه‌های جداگانه‌ای به بنده ارسال شود تا بتوانم دستورات لازم را از سایر وزراء اخذ کنم.

  لازم به اشاره است، در این جلسه شهرداران الوند، محمدیه، بیدستان و شریفیه در سخنانی کوتاه به بیان مشکلات و مساپل موجود در شهرهای خود پرداختند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">