ندای البرز
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۹:۵۸ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2928
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶
 •   
  فرمانده انتظامی استان قزوین:
  سردار محمدرضا میرحیدری روز یکشنبه در مصاحبه مطبوعاتی و در جمع خبرنگاران گفت: پلیس با هر اقدام و ماجراجویی که سلامتی افراد جامعه را مورد تهدید قرار دهد، به شدت مقابله می کند.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، سردار محمدرضا میرحیدری روز یکشنبه در مصاحبه مطبوعاتی و در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه طی سال های گذشته با کنترل و مراقبت های بعمل آمده از سوی مردم و دستگاههای امنیتی، شاهد کاهش آسیب ها در آخرین چهارشنبه سال بوده ایم اما آثار زیانبار این روز به قدری تلخ و ناگوار است که آسیب های کم نیز به هیچ عنوان قابل توجیه نمی باشد.

  وی اظهارکرد: بزرگسالان ضمن مواظبت از کودکان باید کنترل بیشتری بر نوجوانان و جوانان اعمال کنند و نگذارند برخی ماجراجویی ها، پایان ناخوشایندی را در روزهای پایانی سال برای فرزندان آنها رقم بزند.

  سردار میرحیدری با اشاره به اینکه پلیس با هر اقدام و ماجراجویی که سلامتی افراد جامعه را مورد تهدید قرار دهد، به شدت مقابله می کند، ادامه داد: در این رابطه بخش قابل توجهی از مواد محترقه کشف و تعدادی از افراد سوجو نیز دستگیر شده اند که دستگیر شدگان در این رابطه حداقل تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در اختیار پلیس قرار خواهند گرفت.

  فرمانده انتظامی استان قزوین در ادامه با اشاره به عملکرد ناجای استان قزوین گفت: امسال کاهش ۳۵ درصدی وقوع قتل و افزایش ۹۳ درصدی کشف قتل های بوقوع پیوسته را شاهد بودیم.

  سردار میرحیدری به کاهش ۱۴ درصدی انواع سرقت اشاره کرد و افزود: در این رابطه و در زمینه های سرقت منزل یک درصد، مغازه ۴۰ درصد، اماکن خصوصی ۱۳ درصد، اماکن دولتی ۲۵ درصد، اتومبیل ۳۰ درصد، موتورسیکلت پنج درصد، قطعات خودرو ۲۹ درصد، احشام ۳۰ درصد و سایر موارد نیز هشت درصد کاهش داشته ایم و این در حالی است که طی امسال دو درصد سرقت داخل خودرو و یک درصد سرقت اماکن افزایش یافته است.

  به گفته فرمانده انتظامی استان قزوین، در بخش وقوع سرقت به عنف ۲۹ درصد، خودکشی ۲۹ درصد و زورگیری نیز ۱۰۰ درصد کاهش داشته ایم.

  سردار میرحیدری با اشاره به افزایش سرقت با پوشش مامور دراستان، ادامه داد: در این رابطه که امسال چهار مورد در سطح استان قزوین گزارش شده، لازم است که خانواده ها نسبت به این مساله حساس تر باشند و در صورت مراجعه و درخواست افراد با لباس پلیس از آنان کارت شناسایی درخواست کرده و صحت مورد را نیز با عوامل انتظامی استان کنترل کنند.

  این مسوول انتظامی استان قزوین در ادامه یادآور شد: در بخش ترافیکی و در حوزه درون شهری طی یک سال گذشته فوتی سر صحنه ۱۸ درصد، جرحی ۲۱ درصد، خسارتی ۱۳ درصد و در مجموع نیز ۱۱ درصد کاهش تصادفات استانی را داشته ایم و این در حالی است که در بخش برون شهری و فوتی سرصحنه ۱۵ درصد کاهش اما در بخش جرحی هفت درصد و خسارتی نیز چهار درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته ایم.

  سردار میرحیدری در پایان با اشاره به محدودیت های ترافیکی اعمال شده برای روزهای پایانی سال و آخر تعطیلات نوروزی، افزود: محدودیت تردد کامیون ها و تریلرها طی روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه امسال و ۱۳ و ۱۴ فروردین ماه سال آینده در آزاد راه تهران – قزوین، قزوین – رشت، قزوین زنجان و قزوین، بویین زهرا – ساوه در برخی ساعات، به منظور ایمنی و سلامت جان مسافران از سوی پلیس راه به مورد اجرا گذاشته می شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">