ندای البرز
سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۲ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25372
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
 •   
  دادستان شهرستان البرز در بازدید از پلیس راهور:
  جریمه‌ها باید هدفمند باشد و هدف از جریمه و یا حضور پلیس، پیشگیری از وقوع جرم یا تخلفات است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، محمود محمودخانی در بازدید از پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان البرز با تاکید بر لزوم رعایت سلامت اداری و مد نظر قرار دادن حداکثر اقدامات پیشگیرانه در این زمینه اظهار کرد: جریمه‌ها باید هدفمند باشد و هدف از جریمه و یا حضور پلیس ، پیشگیری از وقوع جرم یا تخلفات است.
  وی افزود: پلیس راهور نباید در نقاط کور خیابان‌ها و جاده‌ها استتارکند تا پس از تخلف رانندگان مچ گیری کرده و با رانندگان برخورد نماید.
  وی با اشاره به اینکه در موضوع کاهش تخلفات و فرهنگ‌سازی ترافیک هم افزایی و هم‌فکری تمامی نهادها و ادارات لازم است، عنوان کرد: پلیس دوچرخه‌سوار از ایده‌های بسیار خوبی بوده که در راستای ایجاد هوای پاک و کاهش استفاده از خودرو و موتور سیکلت در شهرستان البرز ایجاد شده است.
  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز بیان کرد: طرح پلیس دوچرخه‌سوار علاوه بر کمک به نیروی انتظامی موجب فرهنگ‌سازی و گسترش فرهنگ ترافیک می‌شود.
  محمودخانی تصریح کرد: خوش خلقی و رعایت حقوق شهروندی باید سرلوحه نیروی انتظامی و ارکان‌های دولتی باشد.
  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در پایان گفت: نیروی انتظامی به ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی باید با خوش خلقی و خوش رفتاری با مردم برخورد نموده و در انجام وظایف خود با رعایت حقوق شهروندی و حدالمقدور بدون پیش آمدن اصطکاک عمل کنند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">