ندای البرز
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۳۸ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6788
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
 •   
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز:
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: در راستای تأمین امنیت مطلوب و پایدار، پلیس نیازمند همکاری مردم است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، ولی‌الله رسولی‌راد صبح امروز در دیدار مردمی و جلسه پرسش و پاسخ مسئولان انتظامی این شهرستان اظهار کرد: یکی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت اجتماعی و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

  وی اضافه کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان البرز در راستای انجام وظایف ذاتی، در حد توان در تأمین امنیت انتظامی و ترافیکی وظایف خود را انجام داده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان البرز با بیان اینکه پلیس در راستای تأمین امنیت مطلوب و پایدار نیازمند همکاری شهروندان است، ادامه داد: تا همه دست به دست هم ندهیم این امنیت پایدار را نداریم.

  رسولی‌راد بیان کرد: پلیس شبانه‌روز آماده برخورد با اخلالگران هست و کوچک‌ترین کوتاهی در برخورد با اراذل و اوباش ندارد و با تمام توان با اینگونه افراد برخورد می‌کند.

  این مسئول با اشاره به گرفتن فرصت قدرت‌نمایی از افراد قانون‌گریز و هرج و مرج طلب از سوی پلیس شهرستان البرز عنوان کرد: مجموعه فرماندهی انتظامی این شهرستان با شماره تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مسائل امنیتی و ترافیکی بوده و همچنین با شماره تلفن ۱۹۷ آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شهروندان است.

  گفتنی است؛ فرمانده انتظامی شهرستان البرز و معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی به سؤالات شهروندان پاسخ دادند.

  منبع:فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">