ندای البرز
سه شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۵ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7702
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰
 •   
  پژواک صدای ولی امر مسلمین،
  مردم ولایتمدار شهر ستان البرز در حمایت و لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان به پویش # ما_هم_اجازه_نمیدهیم # پیوستند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، رهبر معظم انقلاب در در دیدار اعضای مجمع جهانی اهل بیت (علیهم‌السلام) و اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی، فرمودند« میخواهند در کشورهای اسلامی و در کشورهای این منطقه، یک نفوذی به‌وجود بیاورند که تا ده‌ها سال ادامه داشته باشد. امروز آمریکا آبروی گذشته را در این منطقه ندارد؛ میخواهند این را بازسازی کنند. در کشور ما هم قصدشان همین است؛ در ایران هم نیّتشان این است. آنها به خیال خودشان، در این جریان مذاکرات هسته‌ای -این توافقی که حالا نه در اینجا هنوز تکلیفش معلوم است، نه در آمریکا؛ هم اینجا معلوم نیست که رد بشود یا قبول، هم آنجا معلوم نیست که رد بشود یا قبول- نیّت آنها این بود که از این مذاکرات و از این توافق، وسیله‌ای پیدا کنند برای نفوذ در داخل کشور. ما این راه را بستیم و این راه را به طور قاطع خواهیم بست؛ نه نفوذ اقتصادی آمریکایی‌ها را در کشورمان اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی آنها را، نه حضور سیاسی آنها را، نه نفوذ فرهنگی آنها را؛ با همه‌ی توان -که این توان هم بحمدالله امروز توان زیادی است- مقابله خواهیم کرد؛ اجازه نخواهیم داد».

  همین بیانات حکیمانه رهبری کافی بود تا پویشی با عنوان # ما_هم_اجازه_نمیدهیم # در سراسر کشور با حمایت تمامی اقشار و صنوف مردمی راه اندازی شود که در ادامه آن، مردم ولایتمدار و برخی مسئولان شهر ستان البرز نیز در حمایت و لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان به پویش # ما_هم_اجازه_نمیدهیم #پیوستند.

  عموم اقشار مختلف مردم، ادارت و نهادهای شهرستان البرز می توانند تصاویر خود را جهت انتشار در این پویش به پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز ارسال نمایند.

   

  برای ورود به پویش مردمی # ما_هم_اجازه_نمیدهیم # شهرستان البرز روی عکس کلیک کنید

  ماهم اجازه نمی دهیم

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">