ندای البرز
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۲:۰۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 337
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۳
 •   

  مرتضی روزبه دوشنبه شب با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی کاراته ایران و درخشش بهمن عسگری کاراته کارقزوینی در مسابقات جهانی کاراته ۲۰۱۴ آلمان را تبریک گفت.

  در این پیام آمده است: قهرمانی دلنشین و با اقتدار تیم ملی کاراته ایران و پیروزی های مقتدرانه جوان شایسته قزوینی بهمن عسگری را که منجر به دریافت مدال طلای بیست و دومین دوره مسابقات جهانی کاراته ۲۰۱۴ آلمان شد مایه خوشحالی ملت کشورمان از جمله مردم ورزش دوست استان قزوین را فراهم آورد.

  در ادامه این پیام آورده شده است: کسب این مدال ارزشمند که شایستگی ها و توانمندی های جوانان رشید این سرزمین را نشان می دهد موجب خوشحالی وشعف مردم ایران، بویژه قزوینی های ورزش دوست و قهرمان شد.

  در بخش دیگری از این پیام آمده است: بدون شک کسب مدال های خوش رنگ طلا در مسابقات جهانی آلمان نشان از توانایی های جوانان ما دارد که با پشتکار و تلاشی در خور تحسین، توانسته اند تنها گوشه ای از شایستگی های خود را بروز دهند.

  استاندار قزوین در بخش بعدی پیام خود آورده است: درخشش جوان قزوینی (بهمن عسگری) نیز در این مسابقات مایه خرسندی است و این افتخارآفرینی ها از آینده ای درخشان نوید می دهد که همه مردم عزیزمان لیاقت آن را دارند.

  در بخش پایانی این پیام نیز آمده است: اینجانب دستیابی مدال طلای ایران در مسابقات کاراته جهانی ۲۰۱۴ آلمان و همچنین درخشش بهمن عسگری کاراته کای قزوینی که از افتخارآفرینان این مسابقات هستند را به مردم و جامعه ورزشی قزوین تبریک گفته و با قدردانی از تلاش های مربیان، هیات کاراته استان و ورزشکاران دیگر حاضر در این مسابقات موفقیت جوانان پرتلاش استان مان را در تمامی عرصه ها از خداوند منان خواستارم.

  تیم ملی کاراته کشورمان هفته جاری برای نخستین بار عنوان قهرمانی مسابقات جهانی را در بخش کومیته بیست و دومین دوره این رقابت ها که به میزبانی آلمان برگزار شد، بدست آورد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">