ندای البرز
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۱۱ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23673
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
 •   
  در آستانه 17 مرداد صورت گرفت:
  بخشدار شهرستان البرز عنوان کرد:خبرنگاران طلایه داران پیوند شهروندان و دولتمردان در مسیر تعالی و پیشرفت هستند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، به نقل از روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان البرز صدیقه ربیعی، بخشدار بخش مرکزی شهرستان البرز ؛ به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مردادماه در پیامی خطاب به مدیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های جمعی استان قزوین و شهرستان البرز، روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت.
  متن پیام تبریک به شرح ذیل است:
  “ن . والقلم و ما یسطرون”
  خبرنگار با اتکا به خداوند منان و با قلم و بیان خویش به بررسی مسایل، مشکل ها و نارسایی‌های جامعه می پردازد تا زمینه احقاق حقوق قشرهای مختلف جامعه فراهم شود.
  خبرنگاران از آن رو که حق‌جو و حق‌پویند شایسته تکریم و تحسین هستند.
  بی شک این روز پاسداشت کسانی است که همواره برای توسعه می کوشند و با کمترین چشم داشت، بیشترین خطرها را به جان می خرند و به حرمت قلم سعی در نگاشتن حقیقت و مبارزه با باطل دارند.
  روز خبرنگار یادآور اراده عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و باز تاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع‌رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.
  در دنیایی که حجم تولید اخبار و اطلاعات گوناگون روز به روز در حال افزایش است و جریان اخبار نقشی بس مهم در توسعه همه جانبه در عرصه های فرهنگی و اجتماعی دارد،خبرنگاران طلایه داران پیوند شهروندان و دولتمردان در مسیر تعالی و پیشرفت هستند.
  بدون تردید حفظ و ارتقای جایگاه خطیر خبر و قلم درجهت تعمق اطلاع‌رسانی و ترویج و نهادینه کردن فضائل مدنی و اخلاقی در جامعه از سیاست‌ها و برنامه‌های محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه در دولت تدبیر و امید می باشد و تحقق این هدف در گرو تعامل و همکاری دو سویه اصحاب رسانه و خبر از یک طرف و حاکمان و دولت مردان از طرفی دیگر است .
  ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده بهانه‌ای است تا زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی و بی وقفه عزیزان اصحاب رسانه که عاشقانه و صادقانه در عرصه اطلاع‌رسانی خدمت می‌کنند و موجبات روشنی افکار عمومی را فراهم می‌کنند گرامی بداریم.
  روز خبرنگار را به روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، همه فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه تبریک می‌گویم و از خداوند متعال می‌خواهم این عزیزان را در مسیر انعکاس حق و حقیقت، پایدار و در تمامی شئونات زندگی موفق و سربلند بدارد.
  «صدیقه ربیعی، بخشدار مرکزی شهرستان البرز»
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">