ندای البرز
شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۲۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19972
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵
 •   
  درپی حادثه‌ی دردناک آتش‌سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز شهر تهران فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز پیامی صادر کردند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدیده شهدای آتش نشان ، شهادت آنان را تسلیت گفته واجر وپاداش الهی را از درگاه خداوند برای آنان خواستار شدند .
  سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز ، ضمن اشاره به فداکاری های این شهدای بزرگوار تاکید کرد : آتش نشانان شهید ایثارگرانه در دل آتش زده و برای نجات جان مردم خود را فدا کردند تا کمترین آسیبی به مردم نرسد و مشاهده این فداکاری ها انسان را به روزهای ایثار و فداکاری دفاع مقدس می برد .
  وی با اشاره به ایثارگری های شهدای آتش نشان خاطر کرد : این شهدای عزیز تشابه زیادی به شهدای مدافع حرم و ۸ سال دفاع مقدس دارندکه با فداکاری جان خود در راه دفاع از جان مردم و حفظ حریم کشور خود را به دل آتش زده و جان خود را فدا کردند .
  در پایان برای خانواده داغدیده شهدای آتش نشان از درگاه خداوند منان صبر و استعانت را مسالت فرمودند .

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">