ندای البرز
دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۲۲ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20890
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
 •   
  سرمربی تیم سپهر الکتریک قزوین عنوان کرد:
  پس از سال‌ها انتظار بالاخره تیم سپهر الکتریک با ترکیبی از بازیکنان بومی توانست راه صعود به لیگ برتر را پس از حضور در مسابقات زیرگروه و لیگ یک به دست آورد که این نشان از ظرفیت‌های بالای والیبال در قزوین حکایت می کند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز تیم والیبال سپهر الکتریک قزوین در یک دیدار حساس و سرنوشت‌ساز از مرحله نیمه نهایی لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور خوش درخشید و با برتری مقابل نماینده مهاباد پس از ۹ سال دوری دوباره قزوین را در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور صاحب یک نماینده کرد.
  در این دیدار حساس که در سالن مملو از تماشاگر شهید بابایی قزوین برگزار شد، تیم سپهر الکتریک قزوین در یک بازی جذاب با نتیجه قدرتمندانه سه بر صفر میهمان خود تیم مقاومت فرمانداری مهاباد را با شکست بدرقه کرد تا جشن صعود خود به لیگ برتر را در حضور بیش از سه هزار تماشاگر خونگرم قزوینی برپا کند.
  نماینده استان در این دیدار در سه گیم متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ موفق شد حریف قدرتمند خود را مغلوب کند و با شایستگی جواز شرکت در لیگ برتر را کسب کند.
  شاگردان پرویز معمارزاده در گیم نخست این دیدار عملکرد مطلوبی داشتند و موفق شدند باوجود یک بازی پر اُفت و خیز در امتیاز ۲۰ بازی را در دست بگیرند و این گیم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود خود به پایان برسانند.
  والیبالیست‌های استان قزوین در گیم دوم این دیدار هم از موقعیت روحی برهم ریخته بازیکنان تیم مهاباد نهایت استفاده را ببرند و این گیم را هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ از آن خود کردند.
  بازیکنان تیم سپهر الکتریک در گیم سوم این دیدار حساس هم موفق شدند درخشش مطلوب خود در گیم‌های اول و دوم را تکرار کنند و در این گیم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسیدند تا با اقتدار لیگ برتری شوند.
  سرمربی تیم سپهر الکتریک قزوین در مورد صعود شاگردان خود به لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: خوشبختانه این دیدار حساس و سرنوشت‌ساز در نهایت به سود سپهر الکتریک قزوین به پایان رسید و این مسئله جای خوشحالی فراوان دارد.
  پرویز معمارزاده افزود: پس از سال‌ها انتظار بالاخره تیم سپهر الکتریک با ترکیبی از بازیکنان بومی توانست راه صعود به لیگ برتر را پس از حضور در مسابقات زیرگروه و لیگ یک به دست آورد که این نشان از ظرفیت‌های بالای والیبال در قزوین حکایت می کند.
  وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دیدار تیم سپهر الکتریک با حمایت تماشاگران خونگرم قزوینی موفق شد یک بازی حساس را به سود خود به پایان برساند
  گفتنی است، تیم سپهرالکتریک با برتری مقابل نماینده مهاباد ضمن صعود به لیگ برتر جواز شرکت در دیدار نهایی لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور را هم به دست آورد.

  انتهای پیام/

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">