ندای البرز
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۴:۴۰ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10704
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳
 •   
  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد:
  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از ساختمان در حال ساخت بیمارستان دولتی شهر الوند عنوان کرد: پیش بینی های لازم برای تجهیز و تأمین امکانات مورد نیاز این بیمارستان صورت گرفته است.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،، ضمن اشاره به اهداء ساختمان در حال ساخت شهرداری الوند برای ساخت بیمارستان دولتی، عنوان کرد: پیش بینی های لازم برای تجهیز و تأمین امکانات مورد نیاز  این بیمارستان صورت گرفته است.

  هاشمی قاضی زاده  افزود:  خیّرین استان قزوین دارای همت والایی در حوزه سلامت هستند و اضافه کرد: دولت به تنهایی قادر نیست که تمامی حوزه های سلامت را تحت پوشش خود قرار دهد ، اما  امیدواریم دیگر سازمانها، نهادها و نیکوکاران با تأسی از واقفین و خیّرین، در حوزه حمایت از بیماران کلیوی، اعصاب و روان، سوختگی و  سلامت  وارد شوند.

  وی ادامه داد:  حوزه سلامت، حوزه ایی  کاملاً انسانی است  که در آن خیّرین و نیکوکاران می توانند  خدمات بسیاری  را  به  خود و سایر اقشار مختلف جامعه ارائه کنند.

  این مقام مسئول تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین  قطعاً نهایت تلاش خود را  برای ساخت،  تخصیص پزشک، پرستار و  تجهیز بیمارستان دولتی شهر الوند انجام خواهد داد و ابراز امیدواری کرد تا  این مرکز درمانی برابر تفاهم نامه امضاء شده در طول مدت ۳۶ ماه ساخته شده و به بهره برداری برسد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">