ندای البرز
شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۰۴ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3287
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۹
 •   
  ندای البرز گزارش می دهد
  سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد:روز یک شنبه با ورود یک سامانه بارشی؛ وضعیّت جوی کشور بتدریج در شمال غرب، غرب و تا اواخر وقت ابرناکی، بارش باران و درمناطق مرتفع وکوهستانی بارش برف گاهی با وزش باد و رعد وبرق همراه خواهد بود.
  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از سازمان هواشناسی کشور، بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی روز یک شنبه با ورود یک سامانه بارشی به کشور؛ بتدریج در شمال غرب، غرب و تا اواخر وقت در دامنه های البرز غربی و جنوب غرب کشور ابرناکی، بارش باران و درمناطق مرتفع وکوهستانی بارش برف گاهی با وزش باد و رعد وبرق وجود داشته و پیش بینی می شود که گستره بارش ها روز دوشنبه نیمه شمالی، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوب غرب کشور فرا می گیرد.
  براین اساس وضعیت جوی در استان های مختلف به  شرح زیر پیش بینی می شود :
  یک شنبه ۹۴/۰۱/۰۹:  بارش متناوب باران و وزش باد گاهی با رعد و برق در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، شمال ایلام و از بعد از ظهر در استان های زنجان، همدان، لرستان، اردبیل و  قزوین  که بارش در مناطق مرتفع وکوهستانی شمال غرب به صورت برف خواهد بود.
  دوشنبه  ۹۴/۰۱/۱۰ : بارش متناوب باران و وزش باد گاهی با رعد وبرق در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، کهگیلویه وبویراحمد، چهارمحال وبختیاری، لرستان، زنجان، همدان، اردبیل، گیلان، مازندران، قزوین، البرز ،تهران، مرکزی، قم، اصفهان و بعدازظهر سمنان، شمال یزد، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی که بارش در مناطق مرتفع وکوهستانی شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی به صورت برف خواهد بود. در این  روز در برخی مناطق جنوب غرب کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود.
  با توجه به لغزندگی سطح جاده ها و همچنین اختلال در تردد جاده های کوهستانی شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی توصیه می شود تمهیدات  لازم  به کار گرفته شود.
  پیش بینی وضعیت هوای استان های کشور در سه روز آینده
  1 2 3 4
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">