ندای البرز
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۷ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20570
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶
 •   
  حجت السلام معبودی در جمع راهپیمایان شهر الوند:
  آخرین پیام مردم در 22بهمن این است که ملت غیور ایران به پیمانی که با خدا و ائمه معصومین و با امام راحل بسته اند پایبند مانده و مسوولان کمر همت بسته وبه اجرای اقتصاد مقاومتی عمل کرده و با روحیه انقلابی در فکر پیشرفت انقلاب اسلامی باشند

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت السلام علی معبودی نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) مسوولین و شورای شهر الوند برگزار شد.
  حجت السلام معبودی در پیش خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان البرز در حضور مردم شهر الوندبا اشاره به اینکه روز۲۲بهمن روز یاس و ناامیدی دشمن بوده و نقطه عطف پیروزی ایران است اظهار داشت . امروز روز اراده ملت ایران در مقابل زور و زر و تزویر دشمن است .

  وی ادامه داد:امروز روزی است که سربازان خدا بر سربازان شیطان غلبه کرده و روز احیای دین در سراسر جهان است . این انقلاب زمانی رخ داد از نظر شرایط هیچ وقت ظواهر نشان نمی داد که این انقلاب پیش بیاید .
  معبودی با اشاره به حضور ملت ایران در ۲۲بهمن پیام های آنان اظهار داشت: اولین پیام ملت این است راهی که این مردم ۳۸ سال انتخاب کرده و در مسیر حق قدم نهاده و استقامت کرده و از پیروزی ملت ایران عقب ننشستند .

  حجت الاسلام معبودی با خاطر نشان کردن روزی که هلی کوپتر های آمریکا به طبس آمدند افزود این امداد اللهی بود که شن ها همچون پرندگان ابابیل ماموران خداوند باشند تا نگذارند نقشه پلید دشمن اجرا شود .
  این مسوول ادامه داد:ملت ایران مسیر حق را پیموده و خسته نشده اند و با روحیه انقلابی پای این انقلاب ایستادند .

  حجت الاسلام با اشاره به پیام دیگر این انقلاب گفت بعضی ها گمان کردند انقلاب در اوایل شکست می خورد . خیلی ها گفتند انقلاب در دوره دوم نابود می شود و هر نسل که جلوتر می رفت پر شور تر با انگیزه و با شعورتر از این انقلاب و آرمان هایش دفاع می کنند و حتی این انقلاب را به دیگر کشور های اسلامی صادر می کنند.
  وی خطاب به دشمنان اسلام و انقلاب عنوان کرد:ما از این انقلاب دست نخواهیم کشید ما در این انقلاب پیش از ۲۰۰هزار شهید دادیم در هشت سال دفاع مقدس هزاران شهید دادیم قبل از انقلاب و بعد از انقلاب ۱۷ هزار شهید ترور داشتیم ،این ملت برای رسیدن به رشد تعالی و پیشرفت هزینه ها داده است قرار نیست به این راحتی دست از انقلاب بکشیم .
  مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج)استان قزوین گفت : راه ما راه خداست راه حق با راه شیطان جداست .
  معبودی با اشاره به گفته دیگران در مورد ادب اوباما گفت :آیا ادب اوباما باعث تحریم ملتی شده ؟مگر اوبامای مودب با ایران تعهد نکرده بود که اگر ایران به تعهداتش عمل کند تحریم ها را برمی دارد ایا بدعهدی از نشانه های ادب است ؟
  وی خاطر نشان کرد:اوباما و ترامپ از نسل همان رئیس جمهور های آمریکا یی هستند که اوایل انقلاب می گفتند: آرزو داریم یک شب بخوابیم صبح از خواب بیدار شویم ایران را آب ببرد و انقلابش نابود شود .
  معبودی ذکرکرد:درود خدا بر امام راحل و رهبر معظم امام خامنه ای(مدظلله العالی) که آمریکا را نابود کرد شکست داد
  .این مسوول ادامه داد:زمانی که انقلاب ما شش ماهه بود حتی سیم خاردار هم با ایران نمی دادند اما ما با آن وضیعت آمریکا را شکست دادیم ، حال که سیلوی های ما پر از موشک است باید از آمریکا بترسیم ما زیر بار ذلت نخواهیم رفت . اگر ما با آمریکا دست دوستی بدهیم عزت و آزادی استقلالمان را از دست خواهیم داد .
  وی گفت : آخرین پیام مردم در ۲۲بهمن این است که ملت غیور ایران به پیمانی که با خدا و ائمه معصومین و با امام راحل بسته اند پایبند مانده و مسوولان کمر همت بسته وبه اجرای اقتصاد مقاومتی عمل کرده و با روحیه انقلابی در فکر پیشرفت انقلاب اسلامی باشند .

  معبودی در پایان متذکر شد اگر میخواهیم انقلاب باقی بماند باید سخنان ولی فقیه را گوش داده وامید است با رهبری مقام معظم رهبری پرچم این انقلاب را به دست امام زمان (عج) صاحب اصلی این انقلاب برسانیم.

  انتهاب پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">