ندای البرز
یکشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۴۴ 2018 Jan 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23500
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
 •   
  دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: علی اصغر آسیابری ملی پوش تیم کاراته ایران فردا دوشنبه در مسابقات کاپ جهانی لهستان به روی تاتامی می رود و رقابت با حریفان خود را آغاز می کند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حمیدرضا داوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تیم ملی کاراته ایران در حالی برای حضور در مسابقات کاپ جهانی وارد لهستان شد که آسیابری کاراته کای شایسته استان و کشور و دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا این تیم را در این پیکارها همراهی می کند.
  وی اضافه کرد: آسیابری با دست یابی به نشان در مسابقات جهانی اتریش در سال گذشته جواز حضور در مسابقات کاپ جهانی که در حکم المپیک رشته های غیرالمپیکی است را به دست آورده است.
  داوری در پایان گفت: این رقابت‌ها روزهای دوم تا پنجم مردادماه جاری در بخش انفرادی و کاتا و کومیته با شرکت ۹۶ کاراته کا از کشورهای مختلف دنیا برگزار خواهد شد.
  آسیابری پیش از این در شانزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که با ۶۶۰ کاراته کا از ۳۷ کشور در آستانه قزاقستان برگزار شد موفق به کسب نشان طلا شده بود.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">