ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۳۴ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11103
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰
 •   
  مديركل ثبت احوال استان:
  مديركل ثبت احوال استان قزوين با اشاره به ثبت 118 هزار درخواست كارت ملي هوشمند در استان گفت: کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال 94 اعتبار دارد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، محمد صدرا آراسته با بیان اینکه کارت های ملی قدیمی تا پایان امسال اعتبار دارند، اظهار کرد: فراخوان عمومی صدور کارت هوشمند ملی در قزوین صادر شده و شهروندان باید برای هوشمندسازی کارت‌های ملی قدیمی خود تا پایان سال ۹۴ اقدام کنند.

  مدیرکل ثبت احوال استان قزوین تاکید کرد: مردم برای ثبت درخواست کارت هوشمند ملی در فرصت باقی مانده اقدام و با مراجعه به مراکز دایر شده کارت هوشمند ملی دریافت کنند.

  این مسئول اعلام کرد: از ۱۱۸ هزار درخواست ثبت شده تاکنون ۹۰ هزار نفر در استان کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند.

  آراسته با بیان اینکه با ورود کارت‌های هوشمند امکان ارائه خدمات به روشی ساده، سریع و با کیفیت بالاتر به مردم فراهم می‌شود، عنوان کرد: این طرح سبب بهبود سطح کیفی زندگی مردم و بالا بردن سطح رضایت مردم در راستای تسریع در انجام امور شود.

  وی یادآور شد: در حال حاضر افرادی که به سن ۱۵ سال تمام می‌رسند می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت‌احوال به نشانی www.sabteahval.ir نسبت به دریافت کارت هوشمند ملی خود اقدام کنند.

  منبع: شاخص

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">