ندای البرز
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۶ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12130
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
 •   
  عصبانيت كارلوس كروش زماني مضاعف شد كه ديد اينترنت كمپ تيم‌هاي ملي هم قطع شده است!
  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  خبردار شدیم پنج‌شنبه هفته گذشته کارلوس کروش به کمپ تیم‌های ملی رفت تا بازدیدی از این محل داشته باشد. سرمربی تیم ملی که قبل از سفر به کشورش درخواست ترمیم چمن کمپ تیم‌های ملی را داده بود وقتی کیفیت زمین را مشاهده کرد حسابی برآشفت. نه تنها چمن کمپ تیم‌های ملی زیر کشت نرفته بود بلکه در جهت ترمیم این زمین هم اقدامی صورت نپذیرفته تا مرد پرتغالی ناراحت و عصبانی شود.

  عصبانیت کارلوس کروش زمانی مضاعف شد که دید اینترنت کمپ تیم‌های ملی هم قطع شده است!

  کارلوس کروش وقتی داشت با ناراحتی محل کمپ تیم‌های ملی را ترک می‌کرد، در مورد وضعیت لباس تیم ایران پرسید اما جوابی گنگ و نامشخص شنید. ظاهراً اسپانسر البسه تیم ملی کشورمان هنوز مشخص نشده است.

  این در حالی است که تیم ملی کشورمان در ۲ بازی باقی مانده از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید در روزهای ۵ و ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ به مصاف تیم‌های هند و عمان برود.

  بر همین اساس قرار است از روز ۲۵ اسفند ماه سال جاری اردوی تیم ملی ایران برای این دو بازی برگزار شود در حالی که تیم کشورمان نه زمین مناسب دارد و نه حتی لباس!

  متأسفانه برخی دوستان به اشتباه تصور یا آگاهانه وانمود می‌کنند امکانات خوبی در اختیار سرمربی پرتغالی کشورمان قرار می‌گیرد.

  اگر ذره‌ای انصاف داشته باشیم متوجه می‌شویم نه تنها امکانات لازم بلکه حداقل‌ها نیز در اختیار کارلوس کروش یا به عبارت بهتر تیم ملی بزرگسالان‌ کشورمان قرار نمی‌گیرد.

  کارلوس کروش حق دارد عصبانی و ناراحت باشد. پس از ناکامی‌های فوتبال ایران در رده‌های مختلف در حال حاضر همه امیدمان به تیم ملی بزرگسالان‌مان است. تیمی که در راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ باید با حریفان تا بن دندان مسلح شده مبارزه کند آن هم بدون زمین چمن مناسب!

  بازهم تکرار می‌کنیم کارلوس کروش حق دارد عصبانی و ناراحت باشد چرا که هیچ کس به فکر تیم ملی نیست. به قول علی دایی مثال فعلی فوتبال ما مانند آن بنده خدایی است که حسابی در بانک باز نکرده است اما منتظر است تا در قرعه‌کشی بانک برنده شود!

  در مورد کروش خطر رفع شده است

  کفاشیان: وزیر نخواهد در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کنم!

  علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال کشورمان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا به صحبت پرداخت. او درباره نامزدی خود در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: من کاندیدا می‌شوم و برنامه‌هایم را نیز اعلام می‌کنم، البته در صورتی که وزیر ورزش نخواهد، در انتخابات شرکت نخواهم کرد.
  کفاشیان درباره سرپرستی خود پس از پایان دوره ریاستش گفت: در اساسنامه چیزی مبنی بر بحث سرپرستی در فدراسیون فوتبال وجود ندارد بنابراین چنین چیزی امکان‌پذیر نیست.

  رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه فدراسیون فوتبال عربستان به دلیل مصاحبه‌هایی که توسط برخی از مسئولان فوتبال ایران علیه آنها انجام شده به AFC شکایت کرده است، گفت: ما نیز متقابلاً اگر کسی علیه ایران مصاحبه کند به AFC شکایت می‌کنیم. مصوبه اخیر AFC این است که اگر تعامل و سازش بین فدراسیون‌های فوتبال ایران و عربستان تا ۲۵ اسفند انجام نشود بازی‌های نمایندگان دو تیم در زمین بی‌طرف انجام خواهد شد.
  کفاشیان در خصوص نشستی که با کروش داشت، گفت: نشست خوبی بود و در خصوص موضوعات مختلف صحبت شد. در این نشست همچنین در خصوص مطالبات کروش صحبت شد و او هم لیستی از امکانات موردنظر خود را به ما ارائه داد. در خصوص وضعیت جسمانی وی نیز باید بگویم خطر رفع و او بهتر شده است.

  منبع: خبر ورزشی

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">