ندای البرز
یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۰۵ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12415
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
 •   
  کارگزاران در خدمت اصلاحات؛
  کرباسچی این روزها نیز به میدان آمده تا شاید یتواند با ارائه لیستی از نامزدهای مورد علاقه، تجربه تلخ حمایت از سران فتنه را به شیرینی پیروزی در انتخابات آتی تبدیل کند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، هرچه به هفتم اسفند ماه نزدیک می شویم،  دامنه مباحث مربوط به انتخاب نمایندگان اصلح بیشتر شده و  به یک پای ثابت گفت و گوهای رسمی و غیررسمی در رسانه ها و حتی محافل خانوادگی تبدیل می شود.

  این مباحث نشان دهنده اهمیت این موضوع برای مردم و احساس دغدغه نسبت به انتخاب افرادی است که تصمیمات آنها تأثیر زیادی بر فرهنگ و اقتصاد مردم دارد. بدیهی است بدون شناختی مناسب و با دلایل ناموجهی مانند رفاقت، نسبت خانوادگی، هم محله ای بودن، هم صنفی بودن و… برای رأی دادن نمی توان اکتفا کرد.

  نحوه «انتخاب اصلح» موضوع اصلی این سوال است، که افراد چگونه می توانند انتخابی داشته باشند که مصداق واقعی انتخاب اصلح باشد.؟

  امروزه جمع  زیادی از مردم به دلیل مشغله و عدم تخصص در موضوعات مختلف ممکن است توانایی شناخت این افراد را نداشته باشند که یکی از پیشنهادها و راهکارهای متداول در این زمینه رجوع به معتمدین و متخصصین برای ارزیابی نامزدهاست.

  در این روش افرادی که آشنایی بیشتری با عرصه ها و نیازهای مختلف کشور دارند، با بررسی نامزدها آنها را به مردم معرفی می کنند. در خصوص این روش، این نکته را باید مدنظر قرار داد که شخصیت های ارزیابی کننده نامزدها خود نیز باید صلاحیت کافی برای این کار را داشته باشند.

  موضوعی که در رهنممودهای  مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره شده،  اعتماد به ارائه کنندگان لیست های انتخاباتی است  که بر اساس ویژگی های ارائه شده توسط رهبر انقلاب،  به مردم معرفی می شوند.

  یکی از احزاب و گروه های نام آشنایی که طی این روزها به ارائه لیست انتخاباتی  پرداخته و قصد تصاحب بیشترین کرسی های مجلس را دارد، حزب کارگزاران انقلاب اسلامی است، حزبی  که به بیان صریح تر، حزب وابستگان و خدمتگذاران به خاندان هاشمی است و در انتخابات هفتم اسفند به پشتیبانی جبهه اصلاحات به میدان خواهد آمد.

  نکته قابل توجه در موضوع  لیست ارائه شده از سوی اصلاحات، سوابق گذشته اعضاء و ارائه کنندگان لیست مورد اعتماد آنان است  که با نگاهی گذرا می توان به « غلامحسین کرباسچی» عضو شورای مشورتی و تهیه کنندگان لیست پیشنهادی این حزب رسید.

  شخصی که کلکسیونی از خوش خدمتی به خاندان هاشمی و چهره نام آشنای اختلاس و ارتشاء در جمهوری اسلامی ایران است، شخصی که در انتخابات هفتم ریاست جمهوری نیز از کلیه امکانات و اختیارات موجود در شهرداری تهران برای حمایت از کاندیدایی خاص استفاده کرد.

  کرباسچی این روزها نیز به میدان آمده تا  شاید یتواند با ارائه لیستی از نامزدهای مورد علاقه، تجربه تلخ حمایت از سران فتنه را به شیرینی پیروزی در انتخابات آتی تبدیل کند.کاری که احتمالاً با ورود پولهای کثیف به موضوع انتخابات و حمایت مالی و رسانه ایی از نامزدهای معرفی شده  در لیست انتخاباتی کارگزاران خادم اصلاحات  به وقوع خواهد پذیرفت.

  البته این موضوع نیز مورد انتقاد برخی فعالان سیاسی اصلاح طلب، نظیر فاطمه راکعی نیز واقع شده است.

  وی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به این سوال که “با توجه به اینکه یکی از شعارهای اصلاح‌طلبان مبارزه با فساد اقتصادی است، چرا شخصی مثل کرباسچی که سابقه فساد اقتصادی دارد باید در مرکز فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان فعالیت کند؟” می گوید: من فکر می‌کنم این سوال باید از آقای عارف پرسیده شود؛ چرا که بنده خیلی در خصوص کسانی که روی لیست‌ها حرف می‌زنند یا ساپورت مالی می‌کنند اطلاعی ندارم.
  وی افزود: این موضوع حتما باید از آقای عارف پرسیده شود و آقای عارف یا می‌گویند که این موضوع صحیح نیست و یا اینکه باید پاسخ بدهند.!

  به هر حال، توجه به ارائه کنندگان لیست های انتخاباتی نکته بسیار مهم این روزهاست، موضوعی که می تواند یکی از خطرات انتخاب افراد از لیست هایی باشد که ارائه کنندگان آن اشخاصی همچون غلامحسین کرباسچی، شهردار کارگزار ان،  حامی اصلاح طلبان، از حامیان و یاوران سران فتنه و مفسد اقتصادی بزرگ ایران  است.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “آیا می توان به لیست پیشنهادی «کرباسچی» اعتماد کرد؟”

  1. خادم الشهداء گفت:

   مرگ بر منافق؛ مرگ بر ضدولایت فقیه و…..

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">