ندای البرز
چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۰۴ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12850
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳
 •   
  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی:
  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای بدست آوردن کرسی‌های مجلس توسط اصولگرایان، کاندیداهای اصولگرا به وحدت ائتلاف بپیوندند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  فاطمه محمدبیگی صبح امروز  در نشست خبری که در دفتر خبرگزاری تسنیم استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: من برای صندلی مجلس نیامده‌ام، با هدف احقاق حقوق خانواده‌ها، زنان و جوانان وارد عرصه رقابت شده‌ام.

  وی با اشاره به اینکه کاندیداهای اصولگرا برای کسب بیشترین آرا باید به وحدت ائتلاف بپیوندند، بیان کرد: انصراف برخی از اصولگرایان در روز آخر احتمال تصاحب صندلی مجلس را بین اعضای ائتلاف اصولگرایان افزایش می‌دهد.

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جناح گرایی هیچ جایی در رفع مشکلات مردم ندارد و در این زمینه باید موضوعات جناحی را کنار گذاشته و فقط برای افزایش رفاه حال مردم تلاش کنیم.

  سعی در افزایش جایگاه قزوین در بودجه ملی

  محمدبیگی با اشاره به اینکه تقویت بودجه استان قزوین در مجلس شورای اسلامی از مهم‌ترین برنامه‌های من در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است، اظهار  داشت: استان قزوین در ردیف بودجه رتبه ۲۹ را داشته که به هیچ وجه متناسب با درآمدزایی استان و زیبنده این استان تاریخی، مذهبی و فرهنگی نیست و باید تلاش کرد که این جایگاه حداقل به ۱۷ برسد.

  وی عنوان کرد: استان قزوین یکی از استان‌های صنعتی و درآمدزا برای دولت است، این در حالی است که از لحاظ بودجه در جایگاه مناسبی قرار ندارد و باید در این زمینه مجمع نمایندگان تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بودجه قزوین به جایگاه واقعی خود برسد.

  تحکیم خانواده و رفع مشکلات اجتماعی بانوان در اولویت برنامه‌ها

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به برنامه‌های خود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از مهم‌ترین برنامه‌ها و طرح‌های بنده، تحکیم بنیان خانواده، افزایش نقش زنان در جامعه و ترغیب جوانان به امر مقدس ازدواج و فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم در این زمینه است.

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شیوع بیماری‌های غیرواگیر در قزوین رو به افزایش است، بیان کرد: با کمک سازمان‌های مردم‌نهاد، تقویت و جذب اعتبار برای آنها در این راستا تلاش می‌کنیم تا وضعیت شیوع بیماری‌های غیر واگیردار در قزوین بهبود یابد.

  وی با اشاره به برنامه‌های خود در حوزه سلامت زنان، دختران و جوانان، عنوان کرد: ۶۰ درصد خانواده‌ها در استان قزوین کمبود ویتامین D دارند که باید با برنامه‌ریزی‌های مدون این معضلات و مشکلات را برطرف کرد.

  محمدبیگی با اشاره به اینکه ایجاد و ارتقاء کلینیک‌های تخصصی طب سنتی از دیگر برنامه‌های بنده است، گفت:  برای مجلس طرح‌هایی در راستای ارتقاء جایگاه طب سنتی دارم چراکه این نوع از طبابت نقش مهمی در سلامت مردم ایفا می‌کند.

  خط قرمز من تخطی از منویات مقام معظم رهبری است

  محمدبیگی با اشاره به اینکه خط قرمز من تخطی از منویات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: من با کسانی که از منویات مقام معظم رهبری تخطی کنند، تعامل و همکاری نخواهم داشت.

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین موضوعات و مسائلی که در مجلس باید به آن توجه شود، بیان کرد: اتحاد میان مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس برای رفع مشکلات این استان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  راه‌اندازی صنایع کوچک در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

  وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال برای جوانان و کاهش نرخ بیکاری از مهم‌تریم مسائل و موضوعاتی بوده که باید به آن پرداخت، بیان کرد: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های من ایجاد صنایع کوچک و راه‌اندازی مشاغل خانگی است.

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به نرخ بالای کالای قاچاق و تأثیر آن در نرخ بیکاری خاطرنشان کرد: قاچاق کالا یکی از معضلات مهم کشور و دلیل اصلی رکود و تعلیق کارخانه‌های داخلی است که این پدیده باید به سرعت کنترل شده و در کنار سایر سیاست‌های اقتصادی زمینه توسعه کشور فراهم شود.

  در کمیسیون فرهنگی مجلس فعالیت جدی خواهم داشت

  وی با اشاره به گرایش خود در کمیسیون‌های موجود در مجلس شورای اسلامی نیز خاطرنشان کرد: بنده علاقه‌مندم در کمیسیون فرهنگی یا کمیسیون سلامت در مجلس شورای اسلامی فعالیت کنم.

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: مسائل تحکیم بنیان خانواده یکی از زیرشاخه‌های کمیسیون فرهنگی بوده که این جایگاه باید در مجلس جدی‌تر دنبال شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">