ندای البرز
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۲:۲۲ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16778
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱
 •   
  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد:
  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: روزی در شهر محمدیه و الوند سرقت‌های بسیاری وجود داشت، اما با تلاش شبانه‌روزی پرسنل انتظامی شهرستان البرز این میزان کاهش چشمگیری داشته است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرهنگ سلمان امیری جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین در مصاحبه با خبرنگار ندای البرز در خصوص اولویت‌های ناجا در شهرستان البرز گفت: خط قرمز ما برخورد با متعرضان به نوامیس و مقابله با  ارازل و اوباش است.

  امیری افزود: البته در استان قزوین میزان تعرض به نوامیس بسیار پایین‌تر از نرم کشوری است، اما همین مقدار نیز با برخورد قاطع پلیس همراه خواهد بود.

  وی ادامه داد: قاچاق کالا موضوع دیگری است که پلیس آنرا خط قرمز خود دانسته و تلاش خود را بر مقابله با این امر متمرکز نموده است.

  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین بیان داشت: روزی در شهر محمدیه و الوند سرقت‌های بسیاری وجود داشت، اما با تلاش شبانه‌روزی پرسنل انتظامی شهرستان البرز این میزان کاهش چشمگیری داشته است.

  این مقام مسئول عنوان کرد: همه مردم و دستگاه‌ها باید در تأمین امنیت نقش‌آفرینی کنند، زیرا امنیت موضوعی بین‌بخشی است و پلیس به تنهایی قادر به تأمین آن نخواهد بود.

  امیری اظهار داشت: امروز میزان وقوع سرقت در استان قزوین نسبت به نرم کشوری کاهش محسوسی داشته است، اما نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن این موضوع به کار خواهد‌ بست.

  وی اضافه کرد: مردم یکی از ارکان‌های مهم تأمین امنیت هستند و می‌توانند با توجه به هشدارهای پلیسی نقش مهمی را در کاهش وقوع جرایم ایفاء کنند.

  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به تغییر فرمانده انتظامی شهرستان البرز خاطرنشان کرد: سیاست‌ها و اولویت‌های ناجا در این شهرستان تغییری نداشته و فقط فرماندهان جابجا شده‌اند.

  سرهنگ امیری بیان داشت: افزایش جمعیت مهرگان چالش‌های فراوانی را برای شهرستان ایجاد نموده که نیازمند سازماندهی و رسیدگی است.

  این مقام مسؤول عنوان کرد: با توجه به افزایش وسعت و جمعیّت شهرستان البرز، هنوز چارت سازمانی پلیس تغییری نداشته و باید با چارت سازمانی گذشته به  مأموریت خود ادامه دهد.

  هم اکنون امنیت بسیار مناسبی در شهرستان البرز وجود دارد و ادامه این روند نیازمند خلاقیّت و پشتکارفرمانده جدید شهرستان خواهد بود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">