ندای البرز
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25012
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
 •   
  اکونیوز تحلیل می کند;
  درحالیکه درآمد استان از رشد خوبی در سال گذشته برخوردار بوده اما در پی عدم مدیریت برخی از مسئولین ارگان ها در مطالعه دقیق ارتقای ظرفیت ها در برنامه های خود, متاسفانه بودجه استان در سال آینده کاهش یافت.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، با توجه به افزایش درآمد استان قزوین در سالجاری اما بودجه این استان در سال ۹۷ از کاهش حدود ۲۵ درصدی مواجه شد.

  این در حالیست که بودجه استان در سال جاری حدود ۱۳۶۸۹۷۴۱ میلیون ریال بود که این رقم برای سال ۹۷ به ۱۰۳۲۰۷۲۷ میلیون ریال کاهش یافت. بدین منظور باید گفت استان قزوین جزو بدترین استان ها در جذب بودجه سال آینده محسوب می شود و جایگاه یکی مانده به آخر را به خود اختصاص داده و البته این در حالیست که استان سمنان که در انتهای جدول جا خوش کرده توانسته است بودجه خود را نسبت به سال جاری ۱۵ درصد افزایش دهد!

  پیش بینی می شود با توجه به کاهش اعتبارات باید همچنان شاهد رکود برخی پروژه های بزرگ در استان باشیم و مهمتر اینکه بودجه های عمرانی استان نیز به شدت کاهش یافته و شهرداری های استان بالاخص شهرهای تازه تاسیس بزرگترین صدمه و آسیب را در کاهش بودجه استانی به خود خواهند دید و شهرداران باید توجه بیشتری به درآمدهای پایدار خود داشته باشند.

  گفتنی است; نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تاکنون واکنشی به این موضوع نداده اند.

  منبع:اقتصاد ایران

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">