ندای البرز
یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۰ 2018 Apr 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10506
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۹
 •   
  با مشارکت شهرداری بیدستان،
  کتابخانه عمومی امام رضا(ع) شهر بیدستان با مشارکت شهرداری بیدستان و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، همزمان با ایّام ولادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، کتابخانه عمومی امام رضا(ع) شهر بیدستان با مشارکت شهرداری بیدستان و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز افتتاح شد.

  آیین افتتاح این کتابخانه با حضور رمضانی مدیر کل کتابخانه های استان قزوین، نصیری معاون فرماندار شهرستان البرز، صالحی بخشدار شهر محمدیه، طاهری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیدستان برگزار شد.

  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز گفت: این کتابخانه در بوستان و مجتمع فرهنگی، هنری امام رضا(ع) واقع شده و دارای بخشهای متعددی از جمله مخزن کتاب، سالن مطالعه، بخش کودک، اتاق اسباب بازی و بخش نمایش اسلاید و کارتون با موضوع کتاب است.

  حیدری افزود: این کتابخانه که در فضایی به متراژ ۱۵۰ متر مربع آماده شده است، فعالیت خود را با ۸۰۰ نسخه کتاب آغاز نموده  که در روز افتتاح، عضویت رایگان تمامی حاضرین را در دستور کار خود قرار داده و هم اکنون دارای بیش از ۱۰۰ عضو کتابخوان  است.

  افتتاح کتابخانه بیدستان+ندای البرز

  وی ضمن تقدیر از تلاش های مهندس باقری مسئول کتابخانه مشارکتی امام رضا(ع) بیدستان در خصوص راه اندازی و افتتاح این کتابخانه عنوان کرد: سربازان فرهنگی شهرستان البرز در نهاد کتابخانه ها آمادگی دارند تا منویات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه را با همراهی همه مدیران، مسئولان، ارگانها و خیّرین در شهرستان البرز اجرایی نمایند.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">