ندای البرز
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۱۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24034
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  کسب رتبه اول ادارات تامین اجتماعی شهرستان البرز در ارزیابی عملکرد صورت گرفته سه ماهه اخیر از سوی سازمان تامین اجتماعی استان این عملکرد قابل تقدیر است .

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز به نقل ار روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز ” رضا عسگری ” فرماندار شهرستان البرز در دیدار مدیران تامین اجتماعی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری البرز اظهار کرد : با توجه به آمار ارائه شده از سوی ادارات تامین اجتماعی شهرستان ، تعداد کارگرانی که برای استفاده از مزایای بیمه بیکاری معرفی شده اند نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است .

  عسگری در ادامه بیان کرد : در پنج ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد بیمه شدگان اجباری یک درصد افزایش داشته که نشان از بهبود وافزایش اشتغال بوده ،هرچند تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیاد و استمرار این روند لازم و ضروری است .

  فرماندار البرز تعداد اشتغال جدید در این شهرستان که برای اولین بار کد بیمه ای دریافت کرده اند را ۶۰۰ نفر اعلام کردو گفت: از تمامی مدیران شهرستان می خواهم در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال با همدلی بیشتر توجه خود را بر بهبود وضعیت اشتغال و افزایش سطح رفاه عمومی جامعه در کنار سازمانهای متولی از جمله تامین اجتماعی معطوف نمایند .

  وی در پایان تاکید کرد : با توجه به کسب رتبه اول ادارات تامین اجتماعی شهرستان البرز در ارزیابی عملکرد صورت گرفته سه ماهه اخیر از سوی سازمان تامین اجتماعی استان این عملکرد قابل تقدیر است .
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">