ندای البرز
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۵ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11766
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷
 •   
  استاندار قزوین عنوان کرد:
  استاندار قزوین عنوان کرد: حتی اگر احدی با بنده هم مخالف باشد ولی عملکرد خوبی داشته باشد، باید در هر پست و مقامی که هست به خدمتش ادامه دهد و کسی هم حق عزل نیروهای توانمند را ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، فریدون همتی در مصاحبه مطبوعاتی خود که صبح امروز در محل استانداری قزوین برگزار شد گفت: دولت در استان‌ها از همه نیروهای انقلاب با حزب‌های مختلف استفاده کرده است.

  وی افزود: افراد براساس توانمندی، اعتماد و اعتقاد به برنامه‌های دولت انتخاب می‌شوند و ادامه داد: باید از سرمایه داخلی کشور استفاده شود، بعضی از مدیران حرفه‌ای بوده و سیاسی نیستند، بنابراین فردی که کار خود را خوب انجام می‌دهد دلیلی برای برکناریش وجود ندارد؛ در نتیجه هیچ عزل و نصبی نخواهیم کرد.

  نماینده علی دولت در استان قزوین اظهار داشت: حتی اگر احدی با بنده هم مخالف باشد ولی عملکرد خوبی داشته باشد، باید در هر پست و مقامی که هست به خدمتش ادامه دهد و کسی هم حق عزل نیروهای توانمند را ندارد.

  در پی اظهارات استاندار قزوین، یکی از خبرنگاران حاضر در جلسه عنوان کرد: از یکسال پیش، روابط عمومی و امورفرهنگی شهرداری الوند باتلاشهای فراوان خود در حوزه  اقدامات فرهنگی، رضایت عمومی و دستگاههای فرهنگی را فراهم کرده بود که طی روزهای گذشته، بدون هیچ توضیحی ناگهان این مدیر عزل و فرد دیگری جایگزین شده است که این موضوع با اظهارات شما همخوانی ندارد؟!

  همتی در پاسخ به سؤال این خبرنگار، به مدیر کل دفتر استانداری دستور داد تا دلیل این جابجایی را بررسی و گزارش آنرا به وی تقدیم نماید.

  این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عزل و نصبها براساس انجام استعلامات لازم از اداره اطلاعات صورت میگیرد، بنابراین هر نیرویی که مورد تایید این دستگاه بوده و همچنین عملکرد خوبی داشته باشد، بکار خود ادامه خواهد داد تا مردم نیز از خدمات او بهره مند شوند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">