ندای البرز
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۳۰ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18629
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
 •   
  امام جمعه شهر الوند عنوان کرد:
  امام جمعه شهر الوند عنوان کرد: باید برنامه‌ای تدوین شود تا همه هیأت‌ها مسجدی و تمامی مساجد هیأتی شوند، زیرا مسجد جایگاه ویژه‌ای در نزد خداوند دارد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر الوند در سخنانی ضمن محکومیت کشتار مردم مظلوم یمن توسط آل‌سعود و استکبار جهانی عنوان کرد: به خاک وخون کشیدن بیش از ۷۶۰ غیر نظامی که در یک مجلس ترحیم حضور داشتند نشان دهنده خوی وحشی‌گری آل‌سعود است.

  طهماسبی افزود: نشانه گرفتن غیرنظامیان و مردم مظلوم یمن نتیجه انسان‌محوری غرب بوده و بیانگر این است که استکبار جهانی به دنبال سلطه بر کشورها است.

  وی با اشاره به بی‌تفاوتی سازمان ملل نسبت به جنایات آل سعود بیان داشت: مردم یمن هم انسان هستند، اما آمریکا و مدعیان دروغین حقوق بشر فقط خود را انسان دانسته و دیگر انسان‌ها برایشان ارزشی ندارند.

  طهماسبی اضافه کرد: آمریکا به دنبال بهانه‌ایی برای ورود مستقیم به جنگ با یمنی‌ها بود، زیرا با هدف قرارگرفتن پایگاه‌های نظامی عربستان توسط موشک‌های یمنی احتمال خیزش مردم این کشور وجود داشت و آمریکا برای کمک به عربستان به میدان جنگ وارد شد تا هر طور که بخواهد به جنایات خود ادامه دهد.

  امام جمعه شهر الوند اظهار داشت:  کنگره آمریکا به علت دست داشتن عربستان در حادثه ۱۱ سپتامبر، طرح دریافت غرامت از این کشور را تصویب کرد، اما اوباما برای سوء استفاده از عربستان و تأمین منابع مالی مورد نیاز برای تبلیغات انتخاباتی هیلاری کیلینتون این طرح را وتو کرد.

  این مقام مسؤول تصریح کرد: در سوریه هم آمریکا به تکاپو افتاده و با نقض آتش‌بس از تروریست‌ها حمایت می‌کند، اما استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و آل سعود در آینده‌ای نه‌چندان دورهلاک و نابود خواهند شد.

  حجت‌الاسلام طهماسبی ادامه داد: ما کینه مقدس عدم سازش با استکبار را از سرور آزادگان و شهیدان عالم، حضرت حسین(ع) آموخته‌ایم و در این راه تا آخرین نفس ایستاده‌ایم.

  خطیب جمعه شهر الوند در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از حضور مردم الوند درتجمعات بزرگ عزاداری دهه اول محرم ابراز داشت: باید برنامه‌ای تدوین شود تا همه هیأت‌ها مسجدی و تمامی مساجد هیأتی شوند، زیرا مسجد جایگاه ویژه‌ای در نزد خداوند دارد.

  وی خاطرنشان کرد: هیچ مکانی دارای جایگاه والای مسجد نیست و باید برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه‌های عزاداری در مساجد برنامه‌ریزی کرد که این مهم نیازمند همکاری هیأت امنای مساجد و رؤسای هیأت مذهبی است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">