ندای البرز
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۴۶ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17720
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶
 •   
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز خبر داد
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در عوارضی قزوین - کرج و کشف 130 میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرهنگ سهراب خسروی فرمانده انتظامی شهرستان البرز با اعلام این خبر گفت: ماموران یگان امداد شهرستان البرز در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در عوارضی قزوین – کرج به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

  وی افزود: در بازرسی از اتوبوس ۵۲ جفت پوتین، یک دستگاه مایکروفر، ۸ سرویس ۱۴ تیکه قابلمه، حدود ۲۸۰ کیلوگرم البسه تاناکورایی قاچاق کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

  خسروی عنوان کرد: در اقدامی دیگر ماموران یگان امداد در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در عوارضی قزوین – کرج به یک دستگاه وانت مزدا دو کابین مشکوک و آن را متوقف و در بازرسی از آن ۲۷ کارتن قابلمه ۱۰ تیکه (جمعاً ۲۷۰ عدد) قاچاق نیز کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر گردید.

  فرمانده انتظامی شهرستان البرز با اشاره به ارزش ۱۳۰ میلیون ریالی کالاهای کشف شده عنوان کرد: افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">