ندای البرز
پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۸ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16494
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹
 •   
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز خبر داد
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز از کشف 164 رأس احشام فاقد مجوز حمل در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرهنگ ولی‌الله رسولی‌راد فرمانده انتظامی شهرستان البرز از کشف ۱۶۴ رأس احشام فاقد مجوز حمل در شهرستان البرز خبر داد و گفت: روز گذشته مأموران یگان امداد این شهرستان در عوارضی محور قزوین ـ کرج هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو دانگ‌مانگ حامل بار احشام مشکوک و پس از توقیف در بازرسی از آن تعداد ۱۲۰ رأس گوسفند بدون مجوز اداره بهداشت کشف کردند.

  وی ادامه داد: در اقدامی دیگر مأموران کلانتری ۱۵ مهرگان هنگام گشت‌زنی در مجتمع آفتاب اتوبان قزوین ـ کرج یک دستگاه نیسان حامل بار احشام را متوقف که در بازرسی مأموران، تعداد ۴۴ رأس گوسفند بدون مجوز اداره بهداشت کشف شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان البرز با اشاره به اینکه ارزش تقریبی احشام مکشوفه ۸۲۰ میلیون ریال برآورد شده است، مطرح کرد: احشام کشف شده که از استان غربی به مقصد تهران بارگیری شده بود تحویل اداره دامپزشکی این شهرستان و متخلفان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">