ندای البرز
پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۱۶ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7741
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۱
 •   
  رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین خبر داد:
  رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف 8 کیلو و 500 گرم تریاک در قزوین خبر داد طی سه عملیات جداگانه ماموران نیروی انتظامی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، سرهنگ ولی وندایی افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر قزوین با اطلاع از ورود یک محموله موادمخدر توسط یک قاچاقچی سابقه دار از یکی از استان های همجوار، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

  وی ادامه داد: ماموران پس از ساعت ها مراقبت های پلیسی، متهم را با یک دستگاه سواری پراید در میدان تهران قدیم قزوین شناسایی و دستگیر نمودند.

  به گفته رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین، در بازرسی از خودرو توقیف شده، پنج کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف کردند.

  سرهنگ وندایی خاطرنشان کرد: ماموران مبارزه با موادمخدر استان قزوین در یک اقدام دیگر در آزاد راه قزوین – زنجان با توقف یک دستگاه سواری پژو پارس آن را مورد بازرسی قرار داده و سه کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف و راننده و سرنشین دیگر این خودرو را دستگیر نمودند.

  این مسوول انتظامی در پایان یادآور شد: پلیس شهرستان البرز با دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار مواد مخدر در این شهرستان از وی ۵۰۰ گرم تریاک را کشف کرد.

  منبع: ایرنا

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">