ندای البرز
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۱ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24117
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
 •   
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف 6 کیلو و 300 گرم موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان البرز خبر داد و گفت: پلیس در این رابطه یک سوداگر مرگ را دستگیر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ بیژن خدایی در تشریح این خبر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از کسب اطلاع از فعالیت فردی با هویت مشخص در زمینه خرید و ورود موادمخدر از استان البرز و عرضه آن در استان، موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.
  وی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی موضوع و صحت آن وارد عمل شدند،ادامه داد: پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری پلیس این ستاد در شهرستان البرز سرانجام موفق به شناسایی خودرو حامل موادمخدر شده و آن را در مبدا ورودی شهر الوند متوقف کردند.
  سرهنگ خدایی اضافه کرد: در بازرسی ماموران از خودرو حامل مواد، ۶ کیلو و ۳۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و یک متهم نیز در این رابطه دستگیر شد.
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین ضمن قدردانی از همکاری و مشارکت مردم با پلیس در زمینه مبارزه با موادمخدر از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">