ندای البرز
پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۳۸ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23332
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
 •   
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز:
  با اجرای طرح‌های متعدد نیروی انتظامی شهرستان البرز در شهر محمدیه، شریفیه، نصرت‌آباد و مهرگان در مجموع 8 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، سرهنگ خسروی در نشست خبری با اصحاب رسانه که صبح امروز در سالن جلسات فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان البرز در شهر الوند برگزار شد، با اشاره به هفته عفاف و حجاب اظهار کرد: حجاب دارای دو جنبه ظاهری و باطنی است که علاوه بر توجه به بعد ظاهری آن باید به بعد باطنی آن توجه داشت.
  وی بیان کرد: از جمله حجاب باطنی که افراد باید به آن توجه داشته باشند، حفظ زبان، نگاه و رفتار افراد است.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز با اشاره به اقدامات سه ماه اول سال جاری عنوان کرد:در سه ماه اول سال جاری در بحث وقوع سرقت منازل ۱۱ درصد کاهش سرقت ودر سرقت مغازه ۱۰ درصد، دستگاه موتور سیکلت ۱۶درصد کاهش سرقت داشته ایم.
  این مسئول یادآور شد: در بحث کاهش سرقت گشت روزنی ، این کاهش ۱۰۰ درصد است که یکی از علل این موفقیت شناسایی ودستگیری و انهدام یک باند سرقت در شهرستان البرز بود.
  سرهنگ خسروی با اشاره به انهدام باند سرقت گشت روزنی ادامه داد: این باند متشکل از ۳ نفر بود که از کرج به شهرستان البرز آمده که پس از شناسایی و دستگیری به دادگستری شهرستان البرز تحویل داده شد.
  این مسئول اضافه کرد: با توجه با اینکه در فصل گرم سال قرار داریم ودامداران از چراگاهها برای تغذیه دام‌هایشان استفاده می کنند در وقوع سرقت احشام، با کاهش ۱۰۰ در صدی مواجه بوده ایم.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز تصریح کرد: با همکاری مردم شهرستان البرز و اطلاع رسانی‌های به موقع شهروندان و تلاش‌های نیروی انتظامی شاهد افزایش کشف سرقت مغازه ها و واحدهای تجاری در شهرستان البرز بوده‌ایم.
  این مسئول خاطرنشان کرد: در بحث کشفیات سرقت‌ها، اقدامات موثری انجام شده است که افزایش ۲۰۰درصدی کشف سرقت مغازه ها و مجتمع‌های تجاری، افزایش ۵۸ در صدی کشف سرقت اماکن خصوصی و منازل، ۷۸درصدی افزایش کشف سرقت محتویات داخل خودرو، از جمله این اقدامات است.
  وی در راستای افزایش کشف سرقت محتویات داخل خودرو افزود: در این مورد کشف، چند سارق شناسایی وپس از دستگیری به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
  سرهنگ خسروی بیان کرد: در بحث سوخت قاچاق، ۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و تحویل شرکت ملی نفت داده شد که در این راستا یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
  وی با اشاره به مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: با اجرای طرح‌های متعدد نیروی انتظامی شهرستان البرز در شهر محمدیه، شریفیه، نصرت‌آباد و مهرگان در مجموع ۸ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده که در این راستا ۱۸ نفر قاچاقچی مواد مخدر، ۴۳ نفر عمده فروش مواد مخدر و ۱۲۱ نفر معتاد دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">