ندای البرز
یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۴:۳۲ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18955
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
 •   
  کلاهبرداری 60 میلیارد ریالی در الوند
  کلاهبرداران با راه‌اندازی شرکت های صوری در شهرصنعتی البرز و واریز وجوه و کسب اعتبار اقدام به خرید اقلام مختلف نموده و در مقابل چک پرداخت نموده اند که بعد از خرید اجناس و به هنگام سررسید موعد چک ها دفتر شرکت را تعطیل و متواری شده اند.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز :هفته گذاشته از طریق خبرگزاری صداوسیما مطلع شدیم پرونده ای با موضوع کلاهبرداری سازمان یافته به میزان ۶۰ میلیارد ریال در دادگستری شهرستان البرز در حال رسیدگی می باشد.

  با بررسی های اولیه اطلاعاتی را بدست آوردیم که قاضی رسیدگی کننده به پرونده کلاهبرداری جناب آقای مومنی دادیار شعبه اول دادسرای البرز می باشد و این پرونده ۱۰ متهم دارد که با وکالت آقایان جعفری آشتیانی از تهران و مرتضوی از قزوین در حال رسیدگی می باشد این پرونده تعداد ۳۰ نفر شاکی خصوصی دارد که وکالت شکات را آقای ابوالفضل طاهریان از قزوین بر دوش دارد.

  به گفته یک منبع آگاه متهمین این پرونده کلاهبرداری  اغلب از اهالی و ساکنین شهرهای کرج و تهران می باشند که با راه‌اندازی شرکت های صوری در شهرصنعتی البرز و واریز وجوه و کسب اعتبار از بانک سپه اقدام به خرید اقلامی چون شمش آلمینیوم و چدن،کاشی،سرامیک،پکیج،موادغذایی و غیره از شکات می کرده اند و در مقابل چک پرداخت می شده است  که بعد از خرید اجناس و به هنگام سررسید موعد چک ها دفتر شرکت را تعطیل و متواری می شوند.

  این منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ندای البرز گفت:شکات این پرونده کلاهبرداری که بیشتر از استان های تهران،اصفهان،شهرکرد،خراسان رضوی و یزد می باشند سریعا به دادسرای شهرستان البرز مراجعه و شکایت خود را مطرح مینمایند که با اقدامات لازم مسئولین قضایی شهرستان و اداره آگاهی استان طی یک عملیات تعقیب و گریز اکثر متهمین ظرف مدت چند روز در شهرهای شهریار و ملارد دستگیر شده و هم اکنون نیز در بازداشت به سر می برند. البته تعدادی از متهمین پرونده هم اکنون متواری می باشند که تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری آنها ادامه دارد.

  لازم به ذکر است که متهمین این پرونده چندین سال است که با همین روش در شهرهای مختلف اقدام به کلاهبرداری کلان نموده اند که بعد از آن متواری یا به طرز عجیبی تبرئه شده اند که جا دارد از مسئولین قضایی شهرستان البرز به خصوص دادستان و دادیار محترم رسیدگی کننده و ریاست محترم دادگستری البرز تقدیر و تشکر نمود.

  لازم به توضیح است به علت محرمانه بودن جزئیات پرونده فعلا اطلاعت بیش تری در دسترس نبوده ولی درصدد هستیم تا با وکلای طرفین و دادیار پرونده مصاحبه ای داشته باشیم تا جزئیات این پرونده کلاهبرداری را مشروح نماییم

  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :

  ۲ نظر برای “کلاهبرداری با تاسیس شرکت صوری در شهرصنعتی البرز”

  1. Amir_kh گفت:

   عالی بود… خیلی ممنون از همه عزیزانی که در رسوایی این قبیل شیادان کلاهبردار تلاش نمودن… بااشکر

  2. Amir_kh گفت:

   عالی بود… خیلی ممنون از همه عزیزانی که در رسوایی این قبیل شیادان کلاهبردار تلاش نمودن… باتشکر

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">