ندای البرز
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۵:۲۰ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20464
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
 •   
  بازتاب انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران
  سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از توافق با فدراسیون والیبال ایران خوشحالم و معتقدم که این اتفاق چالشی بزرگ برای من است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، نه آناستازی، نه رزنده، نه مائورو بروتو و نه حتی رادوستین استویچف؛ سرمربی آینده تیم ملی ایران ایگور کولاکوویچ است. بالاخره تیم ملی والیبال ایران سرمربی خود را شناخت. فدراسیون والیبال ایران و ایگور کولاکوویچ با یکدیگر به توافق رسیدند تا این مربی مونته‌نگرویی رسماً سرمربی تیم ملی ایران شود.

  در روزهای اخیر و بعد از رایزنی‌های بسیار فدراسیون والیبال ایران روی دو گزینه کولاکوویچ و استویچف نظر داشت و حتی از هر دو دعوت کرد تا مذاکرات جدی را در تهران ادامه دهند و در نهایت روی گزینه کولا به جمع بندی رسیدند. این انتخاب بازتاب‌های جالب توجهی در رسانه‌های مختلف داشت.

  فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد قرارداد با ایگور کولاکوویچ تا سال ۲۰۲۰ معتبر خواهد بود. قرارداد سرمربی مونته نگرویی به شکل ۲+۲ است. این بدان معنی است، اگر پس از دو سال او در این پست موفق باشد، قراردادش تا پایان بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ تمدید خواهد شد.

  کولاکوویچ بعد از اعلام این خبر در گفت‌وگویی کوتاه با یک سایت مونته‌نگرویی گفت: از توافق با فدراسیون والیبال ایران خوشحالم. مردم ایران واقعاً والیبال را دوست دارند و آن را می‌فهمند. ورزشکاران ایرانی به خوبی آموزش فنی دیده‌اند و در سطح بالایی قرار دارند. مربیگری تیم ملی والیبال ایران یک چالش بزرگ و مسئولیت جذاب خواهد بود.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">