ندای البرز
شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۱۳ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18080
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
 •   
  آیا قصه پرغصه شهر زیر آوار تبلیغات زودهنگام دفن می‌شود؟
  8 ماه مانده به کارزار اردیبهشت 96، برخی سازهای تبلیغاتی‌شان را در حوالی گردهمایی‌ها و همایش‌های ورزشی کوک می‌کنند و سعی بر این دارند تا در دل اجتماعات مردمی عملکرد سال‌های گذشته را از زیر تیغ نگاه‌های عام و خاص مردم دور نمایند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، مهدی بیگدلو، خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردیم فضای شهری ما تحت تفکراتی منفعت‌گرا وارد گود انتخابات شده و به شکلی ملموس مشاهده می‌شود که در سال متنهی به انتخابات دوره پنجم و برگزیدن  اعضای جدید شورای شهر، بسیار زودهنگام‌تر از دوره‌های گذشته بانگ تبلیغاتی مزین شده به برخی اصول عوام پسند، مجاری شنیداری و دیداری شهروندان را نوازش می‌دهد.

  حنجره‌هایی که پیش از این می‌بایست به پاس اعتماد موکلانشان فغان مظلومیت این خطه را به اطلاع پیگیران حوزه اجرایی می‌رساندند و گام‌های حرکتی شهر ما را در مسیر رشد و توسعه متوازن همگون می‌کردند، سه سال از دوره فعلی را با خاموشی محض سپری کردند و بی‌آنکه دغدغه‌ای از قصه پر غصه شهر بکاهند  امروز را فرصتی دوباره برای رسیدن به کرسی‌های شورا می نامند.

  بر همین اساس نیز شاهد آن هستیم که ۸ ماه مانده به کارزار اردیبهشت ۹۶، برخی سازهای تبلیغاتی‌شان را در حوالی گردهمایی‌ها و همایش‌های ورزشی کوک می‌کنند و سعی بر این دارند تا در دل اجتماعات مردمی و در پس پرده اهدای چند کادوی رنگ و رو رفته عملکرد سال‌های گذشته را از زیر تیغ نگاه‌های عام و خاص مردم دور نمایند و در فضایی آکنده از تملق، لکه سیاسی‌کاری را بر پیشانی پاک ورزش مهر کنند.

  قطع به یقین رخ دادن این مورد و مواردی این چنین در ماه‌های آتی بیش از پیش عملیاتی خواهند شد و متولیان این شیوه سنتی، با این تفکر که می‌توانند همچون دوره‌های قبل بسته‌های خود را با ر‌أی برآمده از ناآگاهی مردم پر کنند و یکی از هفت کرسی شورای بعدی را به نام خود سند بزنند، حرکت خواهند کرد.

  این اتفاقات در حالی رقم می‌خورند که ابزار ارتباطی توسعه یافته در محافل اجتماعی خرد و کلان سبب ساز ارتقای سطح آگاهی و بینش مردم نسبت به مسائل شهری شده و قطع به یقین شهروندان در انتخابات سال آینده رأی خود را ارزانی چند همایش و گردهمایی هدف‌دار نمی‌کنند و با دقتی مضاعف در ترسیم سیمای فردای شهرشان سهیم خواهند شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">