ندای البرز
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3140
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۹
 •   
  کنار رفتنم دریچه‌ها را برای مسئولان فدراسیون فوتبال باز می‌کند
  سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که خواسته مسئولان فدارسیون فوتبال برخلاف آن ۸۰ درصد از مردمی است که خواستار ماندنش در تیم ملی بودند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، کارلوس کی‌روش در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی در هتل آزادی که از امشب (جمعه) آغاز شده است درباره جدایی‌اش از تیم ملی اظهار داشت: هیچ صحبت دیگری در خصوص این ماجرا ندارم و تنها مطلبی که می‌توانم اشاره کنم این است که پس از چندین جلسه امروز بار دیگر مسائل را مورد بررسی عمیق قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که بهترین گزینه برای آینده فوتبال ایران این توافق مشترک است که هر دو طرف مسیرها را از هم جدا کنیم.

  وی ادامه داد: بسیار ناراحت کننده است که این اتفاق رخ داده و در این بین نه نظر من و نه نظر کفاشیان این نبود که چنین اتفاقی رخ دهد. متاسفانه این شرایطی است که با آن روبرو هستیم.

  سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به خبرنگار تسنیم درباره اینکه به خواست مردم برای ماندنش در تیم ملی امکان دارد که بعد از اردوی اروپایی در تصمیمش تجدیدنظر کند، گفت: از این موضوع بسیار ناراحت و غم زده هستم. تا حدودی این موضوع خجالت آور است. من صمیمانه از هواداران فوتبال به خاطر این اتفاقات عذرخواهی می‌کنم و هیچوقت حمایت‌هایی که آنها از من انجام دادند را فراموش نمی‌کنم.

  کی‌روش خاطرنشان کرد: متاسفانه مسئولان اداری فدراسیون فوتبال نظر و اعتقاد دیگری دارند. همانطور که گفتم تفاوت‌های زیادی در دیدگاه و نظر ما وجود دارد. من از تمام مردم تشکر می‌کنم و شرمنده آنها هستم اما نظر مسئولان فدراسیون فوتبال با آن ۸۰ درصد از مردم که موافق ماندنم بودند تفاوت دارد.

  وی در پایان گفت: قطعا این کار و این تصمیم دریچه‌ها را برای مسئولان فدراسیون فوتبال باز می‌کند تا بهترین تصمیم را برای فوتبال ایران بگیرند.

  انتهای پیام

  منبع:تسنیم

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">