ندای البرز
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۴ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23075
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
 •   
  ایندیپندنت گزارش داد
  نشریه ایندیپندنت به نقل از یک وب سایت هواشناسی اعلام کرد: دیروز شهر اهواز رکورد بالاترین دمای ثبت شده در ایران، آسیا و حتی کره زمین را شکست.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز به نقل از ایندیپندنت وب سایت ودر آندرگروند اعلام کرد: شهر اهواز در استان خوزستان عصر روز گذشته رکورد بالاترین دمای ثبت شده در ایران را شکست.

  پی‌ان کاپیسیان کارشناس هواشناسی در آژانس شاخص‌های هواشناسی فرانسه با نام متئوفرانس با انتشار پستی در توئیتر اعلام کرد: دمای شهر اهواز عصر روز گذشته به ۵۳٫۷ درجه سانتیگراد رسید.

  کاپیسیان تاکید کرد: این رقم بالاترین درجه دمایی است که در ایران به ثبت رسیده و بیشترین دمایی است که در طول ماه ژوئن در آسیا بدست آمده است. پیش‌تر بیشترین دمای ثبت شده در ایران حدود ۵۳ درجه سانتیگراد بود.

  وب سایت ودرآندرگروند تاکید کرده است که دمای شهر اهواز در ساعت ۴:۵۱ و همچنین ۵ عصر به وقت محلی حتی از دمای مذکور فراتر رفته و به ۱۲۹٫۲ درجه فارنهایت رسید که حدود ۵۴ درجه سانتیگراد است.

  در صورتی که رقم ۱۲۹٫۲ درجه فارنهایت دقیق‌ باشد بالاترین دمایی است که در عصر مدرن بر روی زمین به ثبت رسیده است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">