ندای البرز
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۸:۱۷ 2018 Feb 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 15809
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند گفت:مجلس باید در راستای نقش قانونی خود بر حقوق‌های نجومی نظارت کرده و حق مردم را از حلقوم متخلفان بیرون بکشند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام طهماسبی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهر الوند گفت: اثبات اسلام ناب محمدی(ص)، مخالفت با اسلام آمریکایی، اتکاء به خدا و بی‌اعتمادی به دشمنان از اصول مهم بینش و تفکر امام خمینی(ره) هستند.

  طهماسبی افزود: یکی از مشخصه های راه و شخصیت امام راحل ضدیت و مبارزه با استکبار جهانی است.

  وی ادامه داد: امروز مسؤولان و آحاد ملت باید مشخصه بزرگ راه امام خمینی(ره) که مخالفت با استکبار جهانی است را مورد توجه قرار دهند.

  امام جمعه شهرالوند با بیان اینکه اعتماد به مردم یکی از پایه‌های اصلی تفکر امام(ره) بود اظهارداشت: حضرت روح‌الله(ره) با اعتماد به نیروی مردم در برابر طاغوت ایستاد و توطئه‌های مستکبران عالم را نقش بر آب کرد.

  حجت‌الاسلام طهماسبی در ادامه سخنان خود، حمایت از محرومان، استقلال سیاسی، فرهنگی، وحدت ملی، عدم سازش با مستکبران و سلطه ناپذیری را از دیگر اصول اعتقادی امام خمینی(ره) دانست.

  وی عنوان کرد: امام(ره) همواره مسؤولان را به خدمت به محرومان سفارش فرموده‌اند که این موضوع در رسیدگی به روستاها و مناطق محروم کشور به خوبی نمایان شده است.

  این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با‌رها متذکر شده‌اند که دشمنان می‌خواهند شخصیت امام(ره) را تحریف کنند، اما متأسفانه مشخص نیست که چرا برخی در مقابل یاوه گویانی که امام و نظام را زیر سوال می‌برند سخنی نمی‌گویند.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز با اشاره به عهد شکنی‌های آمریکا در اجرای توافق هسته‌ای ابرازداشت: عدم تحویل هواپیماهای بوئینگ و ایرباس نتیجه وعده‌هایی بود که به ما می‌دادند و این موضوع کلام مقام معظم رهبری در عدم خوش‌بینی به طرف مقابل را برای همگان روشن ساخت.

  خطیب جمعه شهرالوند تأکید کرد:«این بدبینی، بدبینی به آقای ظریف نیست، بلکه بد بینی به اوباما و سردمداران صهیونیست و استکبار است».

  حجت الاسلام طهماسبی ادامه داد: ما بر روی اصول خود ایستاده ایم و گفتگو با دنیا به معنای تبعیت از استکبار نیست.

  امام جمعه شهرالوند بیان داشت: مقام معظم رهبری در طول سال‌های گذشته مسیر حیات بخش و نورانی امام خمینی(ره) را استکبار ستیزانه؛ با شجاعت، قاطعیت، تدین و اتکاء به مردم ادامه داده‌اند.

  این مسؤول در ادامه، سخنان خود عنوان کرد: امروز خطر عربستان و رژیم سعودی که به نوکر حلقه بگوش استکبار و صهیونیست تبدیل شده‌ کاملاً مشهود است.

  طهماسبی اضافه کرد: عربستان به دستور استکبار جهانی و آمریکا ما را از حج ابراهیمی محروم کرد تا ایران را منزوی کند.

  امام جمعه شهر الوند در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: «رأی ما به شما برای احقاق حق بوده، نه برای نگه داشتن احزاب و گروه‌های سیاسی».

  وی اظهارداشت: مجلس باید در راستای نقش قانونی خود بر حقوق‌های نجومی نظارت کرده و حق مردم را از حلقوم متخلفان بیرون بکشند.

  خطیب جمعه شهرالوند در خاتمه افزود: هرکس خودرا پیرو خط امام(ره) می‌داند باید با استکبار سر ستیز داشته و رهنمودهای مقام معظم رهبری را چراغ راه خود قرار دهد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">