ندای البرز
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۰۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12283
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
 •   
  هم صدا با مردم انقلابی ایران اسلامی؛
  همزمان با سراسر کشور، مردم شهر الوند با تجمع در میدان لاله، مسجد امام خمینی(ره) الوند قدیم و مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، گلبانگ «الله اکبر» سردادند که در قالب این جشن آسمان شهر الوند، نورافشانی شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  مردم ولایتمدار شهر الوند به شکرانه سی و هفتمین سال اقتدار ملت ایران در مبازره با ظلم و استبداد و براندازی رژیم منحوس شاهنشاهی، با حضور در مساجد، هیئات مذهبی، حسینیه‌ها و سایر اماکن فرهنگی و هنری به جشن و سرور پرداختند.

  در شهر الوند، جشن بزرگ انقلاب به همت حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی، غروب امشب (۲۱ بهمن ماه) با سخنرانی سردار شاهرخی فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

  همچنین همزمان با سراسر کشور، مردم شهر الوند با تجمع در میدان لاله، مسجد امام خمینی(ره) الوند قدیم و مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، گلبانگ «الله اکبر» سردادند که در قالب این جشن آسمان شهر الوند، نورافشانی شد.

  تکبیر الله اکبر از پشت بام‌ها و ماذنه‌های مساجد در سراسر شهرستان به گوش می‌رسید و مردم به یاد پیروزی انقلاب فریاد زدند تا بار دیگر خصم پرکینه انقلاب را نامید کنند.

  «الله اکبر» به سی و هفت سال وحدت و اتحاد حول محور مقام ولایت فقیه و انسجام و همبستگی اسلامی و همدلی وهمراهی مردم و مسئولان با نظام اسلامی، عزت و سربلندی در سایه‌سار اندیشه‌های ناب قرآن کریم و ائمه معصومین«علیهم‌السلام».

  اجرای نمایش، شعبده بازی، سرود، سخنرانی بصیرتی و توزیع نقل و شیرینی از دیگر مراسمات شب ۲۲ بهمن در سطح شهرستان البرز بود.

  گفتنی است، برنامه های مشابهی در سطح شهرمحمدیّه نیز برگزار گردید که در همین مراسمات، آسمان شهر محمدیّه نورباران شد.

  انتهای یپام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">