ندای البرز
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16228
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳
 •   
  در فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شهر الوند؛
  در دیدار نهایی این دوره از مسابقات،تیم یارستان موفق شد تا در رقابتی نزدیک با یک گل جام قهرمانی این دوره از رقابت ها را تصاحب کند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مراسم اختتامیّه و فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شهر الوند با حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی، ورزشکاران  و ورزش دوستان شهر الوند در محل مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) برگزار شد.

  در دیدار نهایی این دوره از مسابقات، تیم‌های یارستان و توسعه سبز البرز در برابر یکدیگر قرار گرفتند تا در نتیجه این مصاف؛ قهرمان جام رمضان سال ۹۵ شهر الوند مشخص شود.

  در این دیدار و در وقت‌های اضافه، تیم یارستان موفق شد تا در رقابتی نزدیک با یک گل جام قهرمانی این دوره از رقابت ها را تصاحب کند.

  همچنین تیم‌های لوازم خانگی لوکس نیز توانست در دیدار رده‌بندی، با غلبه بر تیم مطهری، عنوان سوم این دوره از رقابت‌های فوتسال جام رمضان شهر الوند را از آن خود کند.

  اختتامیه جام رمضان 05 (12)

  در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها و اهداء جوایز برندگان، تیم یارستان قهرمان این دوره از رقابت‌های جام رمضان شهر الوند کاپ قهرمانی خود را به رزمندگان، شهداء و خانواده‌های شهدای مدافع حرم تقدیم کرد که فرمانده سپاه شهرستان البرز به نمایندگی این کاپ را بالای سر برد.

  همچنین در ادامه این مراسم از تیم نمونه اخلاق و تیم‌های دوم و سوم این دوره از رقابت ها با اهداء لوح و تقدیم جوایز تقدیر شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">