ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۳ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3247
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۵
 •   
  عضو شورای عالی کمیته‌های انقلابی یمن:
  عضو شورای عالی کمیته‌های انقلابی یمن با اشاره به اینکه ملت‌های عربی و اسلامی تجاوز عربستان را محکوم می‌کنند، افزود: این کشور به گورستانی برای عربستان و مزدوران این کشور تبدیل خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از المیادین، «خالد المدانی» عضو شورای عالی کمیته‌های انقلابی یمن گفت که این کشور به گورستانی برای عربستان و مزدوران آن تبدیل خواهد شد.

  وی افزود: ملت‌های عربی و اسلامی تجاوز عربستان را محکوم می‌کنند، زیرا ملت‌ها را نمی‌توان با پول خرید و فروش کرد.

  المدانی با بیان اینکه خونهایی که هواپیماهای عربستانی و کشورهای هم‌پیمان آن در یمن ریخته‌اند آتش‌فشان و زلزله‌ای خواهد بود که عرش طاغوتیان را به لرزه در می‌آورد، گفت: رفتارهای عربستان از روحیه‌ استکباری این کشور نشئت می‌گیرد.

  عضو شورای عالی کمیته‌های انقلابی یمن افزود: همان‌طور که فرعون در دریا غرق شد، متجاوزان به یمن نیز در این کشور غرق خواهند شد.

  وی در ادامه گفت: همه جهانیان می‌گویند که بزرگترین اشتباهی که عربستان مرتکب شد تصمیم این کشور برای مبارزه با اراده فولادین ما بود.

  المدانی گفت: مردم یمن به کسانی که به کشورشان تجاوز می‌کنند اجازه نمی‌دهند که سالم از آنجا خارج شوند.

  وی افزود: ما با متجاوزان مقابله به مثل خواهیم کرد.

  عربستان سعودی بامداد امروز با همکاری آمریکا، مصر، بحرین، امارات، قطر و کویت حملات خود به یمن را آغاز کرد. این عملیات که با پشتیبانی و چراغ سبز آمریکا آغاز شده است “طوفان اراده” نامیده شد.

  برخی گزارش‌ها از همکاری پاکستان و ترکیه با ائتلاف به‌رهبری عربستان در حمله به یمن حکایت دارد.

  خبرنگار خبرگزاری روسی اسپوتنیک که در یمن به سر می‌برد، می‌گوید در جریان این حملات هوایی تاکنون ۶۵ نفر از شهروندان یمنی شهید شده‌اند.

  بر اساس آخرین اخبار کشورهای سودان شمالی، اردن و مغرب نیز در تجاوز به خاک یمن شرکت کرده‌اند. شبکه خبری العربیه اعلام کرده است که عربستان سعودی وعده داده ۱۰۰ هواپیمای جنگی و ۱۵۰هزار نیروی نظامی‌ به یمن گسیل دارد.

  انتهای پیام

  منبع:تسنیم

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">