ندای البرز
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۴۸ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10033
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
 •   
  بامداد امروز،
  بامداد امروز، یکدستگاه خودروی پرشیا درحالی که در مقابل درب منزل پارک شده بود، در آتش سوخت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ساعت ۱و ۴۰ دقیقه بامداد امروز، با ایستگاه آتش نشانی شهر الوند تماس گرفته شد تا از آتش نشانان برای مهار آتش سوزی یک دستگاه خودروی پرشیا کمک خواسته شود.

  پس از این تماس، بلافاصله مأموران آتش نشانی در کوچه شهید علیمردانی  خیابان یادگار امام(ره) الوند حاضر شده و خودوری در حال سوختن را اطفاء کردند.

  مالک این خودرو در خصوص این واقعه به خبرنگار گفت: خودرو در کنار درب منزل بنده پارک شده بود و ما بر اثر شدت حرارت و دود ایجاد شده متوجه شدیم که  خودروی پارک شده  در حال سوختن است که بلافاصله با آتش نشانی تماس گرفتیم.

  وی افزود: کارشناسان آتش نشانی علت آتش سوزی را عمدی اعلام کردند، اما هنوز نظر کارشناسان اداره آگاهی شهرستان البرز در این خصوص اعلام نشده است.

  به گفته مالک این خودرو،  بنزین بوسیله دبه ایی سفید به محل پارک خودرو حمل شده و پس از پاشیده شدن بر روی خودرو اقدام به آتش کشیده شدن آن گردیده است.

  گفتنی است، تحقیقات در باره علت وقوع این حادثه وقصد عاملان احتمالی آن ادامه داد.

  برای مشاهده تصاویر این حادثه کلیک کنید

  انتهای پیام

   

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">