ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۲:۰۴ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10314
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
 •   
  همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی،
  در این سلسله نشستها که به منظور ارتقاء فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه و نیز آشتی افراد کم مطالعه با کتاب و کتابخانه در سطح کشور برگزار می شود، 10نفر از افراد اهل مطالعه و اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان البرز به معرفی کتاب پرداختند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز یکصد و هشتاد و ششمین نشست کتابخوان کشور با حضور مدیرکل کتابخانه های استان قزوین، معاون فرماندار شهرستان البرز، ائمه جمعه شهر های محمدیّه و الوند، بخشدار محمدیّه، کتابداران، نویسندگان، پژوهشگران و علاقمندان به کتاب در سالن اجتماعات کتابخانه یادگار امام(ره)  شهر محمدیّه برگزار شد.

  در این سلسله نشستها که به منظور ارتقاء فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه و نیز آشتی افراد کم مطالعه با کتاب و کتابخانه در سطح کشور برگزار می شود، ۱۰نفر از افراد اهل مطالعه و اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان البرز به معرفی کتاب پرداختند.

  در ادامه این نشست، پس از سخنان کوتاه حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی، از افراد معرف کتاب تقدیر بعمل آمد و  از برندگان مسابقه کتابخوانی هفته دفاع مقدس، اعضای نمونه و کارمندان نهاد کتایخانه های عمومی شهرستان البرز و  مسئول کتابخانه روستایی شهدای کمال با تقدیم هدیه و اهداء لوح یادبود تجلیل شد.

  در خاتمه این مراسم، بمناسبت انتخاب رمضان حیدری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان البرز  به عنوان مسئول نمونه کشوری، لوح تقدیر مهندس حسن پور فرماندار شهرستان البرز به وی اهداء گردید.

  گفتنی است، در این نشست زلیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان البرز، علیمحمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آبیک، اسماعیل خانی رئیس اداره کتابخانه های آبیک، هاشمی شهردار شریفیّه، معاونین شهردار محمدیه، ترابی مدیر عامل حمل و نقل محمدیه و اعضای شورای اسلامی شهرهای الوند، محمدیه، بیدستان و شریفیه نیز حضور داشتند.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">