ندای البرز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۴:۴۶ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20198
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳
 •   
  سردار فرزندی مسوول دانشکده ارتباطات سپاه:
  سردار فرزندی مسوول دانشکده ارتباطات سپاه:دشمنان ما به دنبال این هستند که جوانان مارا با سرگرمی های کاذب مشغول کنند تا روحیه انقلابی در جوانان ما تقویت نشود

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر یادواره شهدای روستاهای بخش مرکزی شهرستان البرزباسخنرانی سردار فرزندی مسوول دانشکده ارتباطات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مسوولین شهرستان البرز و بسیجیان بخش مرکزی شهرستان البرز در شهرک کمال آباد برگزار شد .

  سردار فرزندی گفت : به برکت خون شهدا انقلابی صورت گرفت که از همه لحاظ تمام عیار بود و با رهبری امام خمینی (ره) بود که با حکومت پیغمبر گونه این انقلاب را اداره و پیروز کردند.

  سردار فرزندی افزود: مابا جانفشانی های شهدا به این مقام و قدرت در منطقه رسیدیم به جایی رسیدیم که انقلاب اسلامی را نه تنها در ایران بلکه در کشور های منطقه صادر کرده ایم که این نشان دهنده قدرت نرم انقلاب اسلامی می باشد.

  مسوول دانشکده ارتباطات سپاه پاسداران گفت:جنگ جهانی سوم در حالی به ما تحمیل شد که فقط سه کشور به ما کمک می کردند ولی در مقابل ۴۰ کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم به صدام کمک میکردند. کشور ما در آن سالها فقط از سی کشور اسیر داشت ، در حالی با صدام میجنگیدیم که کشور های حاشیه خلیج فارس امثال امارات و قطر هفتاد میلیارد به صدام کمک کردند. اندک کشور هایی که به ما کمک میکردند کشور سوریه بود. دولت سوریه جزو تنها کشوری بود که به ما کمک کرد .

  سردار فرزندی تصریح کرد: ما در دوران غیبت حضرت مهدی (عج)وظیفه داریم به عنوان مسلمان این انقلاب را به سر تا سر جهان منتشر کنیم .

  وی بیان کرد : دشمنان ما میخواهند در بین قومیت های ما اختلاف بیاندازند ، فرهنگ غربی را بر جامعه اسلامی ما تحمیل کنند ارزش های ما را بی ارزش کنند آنها به دنبال این هستند که جوانان مارا با سرگرمی های کاذب مشغول کنند تا روحیه انقلابی در جوانان ما تقویت نشود .
  وی در پایان بیان کرد : خیلی ها بر این باورند که ما نباید در مسئله سوریه دخالت کنیم . حضرت آقا فرمودند : اگر پاسداران ما در سوریه با داعش نمیجنگید قطعا باید در همدان و کرمانشاه با دشمن میجنگیدیم.
  دولت سوریه دولتی است که با افکار انقلابی و اندیشه اسلامی ما هم عقیده است .

  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">